Image default
Erkek Moda

2016 Modada Gençlik Sembolü Zara

zarar-erkek

Erkek giyim dediğimizde akla gelen belli başlı markalar vardır. Bu markalar gerek kalite, gerek işçilik ve gerekse hizmet anlayışıyla kendilerine bu yeri edinmiş olup, birçoğu da kurumsal kimliğe sahip olmuştur. Bu özellikleri bünyesinde barındıran Zara 2016 erkek modası ürünleri ile her sezon olduğu gibi moda dünyasında ses getirmeye devam etmektedir.

2016-zara-erkek-mont-modelleri

Farklı ve genç kesime yönelik başarılı kreasyonlarıyla tanınan Zara,  İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası olup 1975 yılında Amancio Ortega ve Rosalia Mera tarafından kurulmuştur. Mağazaları genelde büyük alanlar üzerine yapılmış olup, dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden biridir. 2015 yılı itibarıyla dünya genelinde 88 ülkede 2.000’in üzerinde mağazası vardır. Türkiye’de ise 37 mağazası bulunmaktadır. Bu başarının sırrını soracak olursanız, Zara 2016 erkek modası ürünlerini görmeniz yeterli olacaktır. Spor ve modern klasik konseptte faaliyet gösteren firma, yeni sezon ürünlerinde de farkını hissettirecek şık ve kaliteli ürünlerini sizlere sunuyor. İnce ve şık tişörtlerden tutun, zamanın modasını yansıtan eşofman takımlarına, kadar sayabileceğimiz tüm erkek giyim modellerini koleksiyonunda barındıran marka, çeşitliliği ile rakip tanımıyor. Özellikle 2016 sezonuna ait kaban modelleri, spor çizgiler ile alışılagelmiş klasik kaban anlayışını değiştiriyor. Dar paça kotlar, birbirinden şık motifli slim gömlekler, rengârenk kumaş pantolonlar yeni sezonda birçok moda severin alışveriş listesinde yer almakta. Ayrıca aksesuar olarak bere, atkı ve ayakkabı modelleri, sıradanlığın ötesine geçerek görenleri şaşkına çeviriyor. Parfüm satışı da olan marka, kendine has parfüm kokuları ile farklılığına yeni imzalar atıyor.

zara-ceket

Eğer Şıklığın ötesine geçip beraberinde kalite ve modayı taşımak istiyorsanız sizinde yapmanız gereken şey, Zara 2016 erkek modası ürünlerinden zevkinize uygun olan tasarıma sahip ürünleri alarak, şıklığınızı tamamlamaktır.

 

Benzer Yazilar

Kravat Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Editor

2016’da Erkeklerin Tercihleri

Ahmet DOĞDU

Salaş Erkek Hırkası Modelleri

Editor

2010 Son Saat Trendleri

Ahmet DOĞDU

Etkileyici James Dean Stili

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Çanta Kullanma Rehberi Çantaları Nasıl Hayatınıza Sokabilirsiniz?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz