Image default
Erkek Moda

2016 Trençkot Modası

 

Yeni yılın gelmesiyle beraber erkek modası da yeni trendlerini gün yüzüne çıkartıyor. Kış aylarında ve soğuk havalarda tarzıyla ve şık görünümüyle erkeklerin ilk tercihlerinden olan trençkot modelleri değişik renk ve stillerle erkek kullanıcılar için seçenek oluşturuyor.

     Fit Trençkot Modelleri

Erkek trençkot modelleri arasında spor giyim tarzı ve sosyal hayat içinde enerjik görünen tarzıyla fit trençkot modelleri sizin için en ideal tercih olacaktır. Renkleri ve tasarımıyla enerjinizi yansıtacak olan fit trençkot modelleri sizi fit bir görünüme kavuşturacak.

fit-trenckot-modelleri-2016

Trençkotta Italy Stil

Giyim tarzınıza yenilik katmak ya da yeni olan giyim tarzınızı daha da özel hale getirmek için İtaly Stil Trençkot tercihleri yapabilirsiniz. Tarzınızı yansıtmak ve çevrenizde özel bir tarz ve yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. İtalyan giyim modasının en belirgin seçeneklerinden olan İtaly trençkot seçenekleri özel tasarımı ve özel renkleriyle tercihinize sunulmuş durumda.

trenckotta-italy-stil

Japon Tarz Trençkotlar

Yeni yılın en trend giyim seçeneklerinden olan Japon tarz trençkotlar sosyal hayat içinde ve iş, yeri, ofis gibi ortamlarda tercih edebileceğiniz işlevsel tasarımıyla tercihinize sunuluyor. Giyim kombinlerinize yeni bir tarz eklemek ve yeni bir görünüm kazanmak istiyorsanız özel tasarımı ve çeşitli modelleriyle Japon tarz trençkotlar sizin için en ideal tercihler olacaktır.

japon-tarz-trenckotlar

  İşlevsel Trençkot Tasarımı

2016 trençkot modelleri arasında işlevsel tasarımı ve kullanışlı yapısıyla kapşonlu trençkotlar erkek kullanıcılar için en ideal tercihler arasındaki yerini aldı. Bu seçenek ile soğuk havalarda koruyucu bir yönü olan trençkot aynı zamanda da tarzınızı yansıtacak.

islevsel-trenckotlar

  Kareli Trençkotlar

Trençkot tercihi yapmak ve klasik bir görünüme kavuşmak istiyorsanız kareli trençkotlar tam istediğiniz tasarıma sahip. Ekose havayı yanıştan kareli trençkotlar çevrenizde hemen fark edilmenizi sağlayacak, hem soğuktan koruyacak hem de tarzınızı yansıtacak.

kareli-trenckotlar

Benzer Yazilar

Fülar Kullanmayı Seven Erkekler İçin Öneriler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Blazer ve Spor Ceket Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Zara Klasik

Ahmet DOĞDU

Kadınların Beğendiği En Başarılı Yerli Erkek Oyuncular

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği Modası

Ahmet DOĞDU

En Şahane Kızılı Erkeklere Sorduk

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz