-2 C
Istanbul, TR
Çarşamba, Şub 20, 2019
Erkek Moda

2016 Trençkot Modası

 

Yeni yılın gelmesiyle beraber erkek modası da yeni trendlerini gün yüzüne çıkartıyor. Kış aylarında ve soğuk havalarda tarzıyla ve şık görünümüyle erkeklerin ilk tercihlerinden olan trençkot modelleri değişik renk ve stillerle erkek kullanıcılar için seçenek oluşturuyor.

     Fit Trençkot Modelleri

Erkek trençkot modelleri arasında spor giyim tarzı ve sosyal hayat içinde enerjik görünen tarzıyla fit trençkot modelleri sizin için en ideal tercih olacaktır. Renkleri ve tasarımıyla enerjinizi yansıtacak olan fit trençkot modelleri sizi fit bir görünüme kavuşturacak.

fit-trenckot-modelleri-2016

Trençkotta Italy Stil

Giyim tarzınıza yenilik katmak ya da yeni olan giyim tarzınızı daha da özel hale getirmek için İtaly Stil Trençkot tercihleri yapabilirsiniz. Tarzınızı yansıtmak ve çevrenizde özel bir tarz ve yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. İtalyan giyim modasının en belirgin seçeneklerinden olan İtaly trençkot seçenekleri özel tasarımı ve özel renkleriyle tercihinize sunulmuş durumda.

trenckotta-italy-stil

Japon Tarz Trençkotlar

Yeni yılın en trend giyim seçeneklerinden olan Japon tarz trençkotlar sosyal hayat içinde ve iş, yeri, ofis gibi ortamlarda tercih edebileceğiniz işlevsel tasarımıyla tercihinize sunuluyor. Giyim kombinlerinize yeni bir tarz eklemek ve yeni bir görünüm kazanmak istiyorsanız özel tasarımı ve çeşitli modelleriyle Japon tarz trençkotlar sizin için en ideal tercihler olacaktır.

japon-tarz-trenckotlar

  İşlevsel Trençkot Tasarımı

2016 trençkot modelleri arasında işlevsel tasarımı ve kullanışlı yapısıyla kapşonlu trençkotlar erkek kullanıcılar için en ideal tercihler arasındaki yerini aldı. Bu seçenek ile soğuk havalarda koruyucu bir yönü olan trençkot aynı zamanda da tarzınızı yansıtacak.

islevsel-trenckotlar

  Kareli Trençkotlar

Trençkot tercihi yapmak ve klasik bir görünüme kavuşmak istiyorsanız kareli trençkotlar tam istediğiniz tasarıma sahip. Ekose havayı yanıştan kareli trençkotlar çevrenizde hemen fark edilmenizi sağlayacak, hem soğuktan koruyacak hem de tarzınızı yansıtacak.

kareli-trenckotlar

Benzer Yazilar

Autodromo Sürüş Saatleri

Erkek Moda

Erkek Louis Vuitton 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Erkek Moda

Gömlek Severlere Müjde: DS Damat 2013 Erkek Gömlek Modellerini Sundu

Erkek Moda

Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar

Editor

Erkeklerin Size Hayır Dememesi İçin 3 Altın Kural

Editor

Damat Adayları İçin 2016 Damatlık Önerileri

Editor