Image default
Erkek Moda

2016 Trendy Erkek Çantaları

2016 yılında modacılar erkekleri gerçekten düşünmüş. Kemer, ayakkabı, cüzdan gibi aksesuarların yanı sıra özellikle çalışan erkekler için olsa gerek tasarlanan çantalar kendini çokça gösterecek. Değişik boy, ebat ve renklerde tasarlanmış  erkek çantaları 2016 yılına damga vuracak gibi gözüküyor. Öyleyse nelermiş bu 2016 trendy erkek çantaları hep birlikte bir bakalım.

man-bag

Erkek çantaları genellikle çalışan erkeklerin tercih ettiği özellikle evrak koymada kullandıkları çanta modellerindendir. Büyük çantalar olduğu gibi, çok gözlü küçük defterler ya da kağıt, telefon vb. koymak için de tercih edilen minik çantalar da mevcuttur. Erkeklerin işini kolaylaştırmanın yanı sıra fazla aksesuar seçenekleri olmayan erkekler için oldukça farklı bir kombin tarzı da yaratmaktadır.  Hem şık hem de tarz görünen bu çantalar erkeklerin görüntüsüne renk de katmaktadır. Bunu da göz önünde bulundurursak 2016 yılında erkek çantaları son derece başarılı bir sunum olacak tasarımcılar açısından.

bay-deri-canta

Renk olarak 2016 yılının gözde renklerinden olan kahverengi çantalarda da kendini gösterirken siyahın vazgeçilmezliği de ortada. Her tarz giyime uygun olarak hazırlanmış çantalar isterseniz şıklığınızı vurgulamaya yardımcı, isterseniz işlerinizde kolaylık sağlamaya yönelik rahat bir şekilde tasarlanmış. Peki siz de aynı fikirde değil misiniz? Sizin de vazgeçilmezlerinizin arasında neden bu son derece kullanışlı çantalar yer almasın? Özellikle öğretmen, doktor, iş adamı ya da memurlar tarafından tercih edilen bu çantalar sizi de elinizde parça parça taşıyacağınız ufak tefek eşyalardan kurtarabilir. Ayrıca öğrenciler tarafından da rağbet gören 2016 erkek çantaları farklı bir tarzın başlangıcı da olabilir.

erkek-siyah

Siz de son moda erkek çantaları arasından tercih yaparak siz de bu akıma katılabilir, tarzınıza tarz katarken yükünüzü de hafifletebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Adidas’la Gece Gezmeleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Editor

Blazer Ceket İle Çarpıcı Bir Görünüm Elde Edin

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Ekose Pantolon Modası

Parça Parça Kıvanç Tatlıtuğ Stili

Ahmet DOĞDU

Erkekler için Tasarımlarıyla Göz Dolduran Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz