Image default
Erkek Moda

2016 yazında erkekler ne giyecek?

1941 yılında New York’ta moda dünyasına adım atan Coach giyim markası 2016 yılı için ilkbahar ve yaz koleksiyonunu sergiledi. Coach 2016 yaz modası erkekler için neler tasarladı?

man-fashion

Coach 2016 yaz modası erkekler için oldukça renkli alternatifler sunuyor. Pembe ve yeşil renklerinin neon tonları sportif parçalarda ağırlıklı olarak göze çarpıyor. Neon renklerin kullanıldığı tişört, trençkot, jumper ceket pantolon ve şortlara eşlik eden diğer parçalar ise genellikle tek renk ve siyah. Neon renklerindeki grafik desenler neredeyse tüm parçalarda mevcut ve neon renklerle birlikte desenlerde bebek mavisi, somon rengi gibi daha yumuşak renkler de yer almış. Jumper ceketlerin sıklıkla kullanıldığı kombinlerde oluşturulmaya çalışılan tarz sportif ve sörf kültüründen izler taşıyor. Pantolonlarda son yıllarda sıklıkla karşılaştığımız kısa paça eğilimi devam ediyor.

man-coach-2016

 

Kısa paçaların altında spor ayakkabıdan da vazgeçilmemiş. Dolayısıyla ayakkabılar da sportif tarza uygun olarak tasarlanmış. Ayakkabılarda öne çıkan tarz hightop ya da düz sneakerlar. Tabi ki de beyaz renk ağırlıklı. Ancak siyah, beyaz gibi tek renkte sneakerlar kadar gene neon renkli grafik desenler kadar hayvan baskıları da kullanılmış. İlkbaharın serin havaları için parkalar koleksiyonda mevcut. Renklerde ise yine farklılıklar var. Yeşil parkalar yerine haki, hardal renkleri kullanılırken renkli parkalarda diğer ürünlere paralel neon grafik detaylar ve hayvan baskılı yamalar kullanılmış. Kırmızı üstüne siyah, mavi ve grafik desenli yamaların kullanıldığı bir parka; fuşya, fosfor yeşil, hardal, siyahın yer aldığı grafik desenli bir tişört ve siyah şort ile eşleştirilmiş.

erkek-defile

Daha çok iddialı erkeklere yönelik hazırlanan Coach 2016 yaz modasında dikkati çeken bir diğer ayrıntı ise “shopping bag”lere yer verilmesi.  Erkekleri 2016 yazında omuzlarında büyük çantalarla görürseniz şaşırmayın.

 

 

 

Benzer Yazilar

En Şık Erkek Eldivenleri

Damat Adayları İçin 2016 Damatlık Önerileri

Ahmet DOĞDU

Ülkelere Göre Erkek Karakterleri

Ahmet DOĞDU

BOSS ORANGE SAATLER

Ahmet DOĞDU

Gucci Guilty Pour Homme

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Şıklığınızı Tamamlayacak En Güzel Erkek Aksesuarları

Yorum Yaz