Image default
Erkek Moda

2016 yılı erkek modasında sürpriz: Neon Renkler

Yazdan yeni çıkmış olsak da, bunaltıcı sıcaklardan bıkmış olsak da yazın yeri gönlümüzde hep başka. Henüz kış gelmedi ama 2016 yazı için koleksiyonları şimdiden hazır. Hem yazı hatırlamak hem de 2016 yaz sürprizlerine de hazırlıklı olmak açısından 2016 erkek yaz modasında karşımıza neler çıkıyor? Yoksa 2016 neon renkler yaz erkek modası için en büyük sürpriz mi?

Copyright © 2013 infinitas. Article Photo for Denim Jeans Observer www.denimjeansobserver.com All brands, product names, corresponding products, supplementary materials, graphic or photographic images, licenses, registered trademarks, trademarks and service marks are the property of their respective owners.

Çeşitli markaların yaz koleksiyonları erkekler için oldukça renkli alternatifler sunuyor. Pembe, yeşil, mor, sarı, turuncu ve mavi renklerin neon tonları sportif parçalarda ağırlıklı olarak göze çarpıyor. Neon renklerin kullanıldığı tişört, trençkot, jumper ceket pantolon ve şortlara eşlik eden diğer parçalar ise genellikle tek renk ve siyah olabildiği gibi gene neon renkte bir parça, krem, beyaz gibi daha açık renkte bir kıyafet de olabiliyor.  Neon renkteki desensiz ceketler kimi tasarımcıların tercihi olmuş ancak çoğunlukla neon parçalara desen, baskı, renk değişimleri eşlik etmiş. Neon renklerin yoğunlukta olduğu grafik desen, harf baskılar ve renk dalgalanmaları çoğu tasarımlarda dikkat çekiyor.

HOT-Fashion-font-b-men-s-b-font-fashion-new-stage-singer-dance-clothing-font-b

 

Grafik desenlerin kullanıldığı tasarımlarda birden fazla neon renk karşımıza çıkıyor. Yeşil parkalar yerine haki, hardal renkleri kullanılırken renkli parkalarda diğer ürünlere paralel neon grafik detaylar ve hayvan baskılı yamalar kullanılmış. Kırmızı üstüne siyah, mavi ve grafik desenli yamaların kullanıldığı bir parka; fuşya, fosfor yeşil, hardal, siyahın yer aldığı grafik desenli bir tişört ve siyah şort ile eşleştirilmiş. Kimi tasarımcılar ise daha yumuşak tonlarda kullanmış neon renkleri, örneğin mint mavi, bebek mavi, toz pembe ve somonun neon renklerini kullanmış. 2016 neon renkler yaz erkek modası için vazgeçilmez olur mu bilinmez ama bu renkler sadece kıyafetlerde değil ayakkabılarda da kullanılmış.

30a19b0fbd6ccc641b24fba7c6ac072c

 

Daha çok iddialı erkeklere hitap eden Erkek giyimde neon modası için fosforlu turuncu renginde çantalar bile tasarlanmış.

 

 

Benzer Yazilar

İş Dünyasında Şık Erkekler

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Renklerin Uyumu

Editor

2019 Yaz Dönemi İçin En Son Şort Mayo Stili

Editor

Dış Görünüş İle Kadınlar Nasıl Etkilenir?

Ahmet DOĞDU

Erkek Süet Ayakabı

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Önemli Aksesuarı Swatch Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz