Image default
FelsefErkek

2016 Yılının En Beğenilen Kadınları

2016 YILININ EN BEĞENİLEN KADINLARI

Her sene çeşitli dergilerde veya sosyal medyada yılın en güzel en seksi kadınları seçiliyor.Sık sık ekranlarda gördüğümüz; moda, sanat, medya dünyasının en gözde kadınları arasında aşina olduğumuz pek çok isim var.Geleneksel olarak yapılan bu anket sonuçlarına göre bakalım 2016′ nın en beğenilen kadınları arasında kimler var.

en-begenilen-kadinlar

 

 

Jennifer Lawrence

Bu yılın en beğenilen kadınları listesinde birinci sırada Jennifer Lawrence yer alıyor.1990  yılında Amerika’da doğan Lawrence’i ”Açlık Oyunları” isimli film ile tanıdık. 2009 yılında Oscar aldığı ”Umut Işığım” isimli filmle ününe ün katan Jennifer Lawrence bu sene tüm rakiplerini sollayıp birinci sıraya yerleşti.

2016-yilinda-begenilen-kadinlar

Michelle Keegan :

İngiltere’de 1987 yılında dünyaya gelen Michelle Keegan, televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol alıyor.Henüz kendisine pek aşina olmasakta o 2016 yılının en beğenilen kadınları listesinde pek çok ünlü ismi geride bırakıp ikinci sırayı kapmış.

seksi-kadinlar-2016

Rihanna :

Listenin 3. Sırasındaki isim,Rihanna.Kendisi listenin gediklilerinden.Her sene üst sıralarda kendine yer bulan Rihanna, bu sene de geleneği bozmadı ve tüm güzelliğiyle üçüncü sıraya yerleşti.

2016-yili-kadinlari

Emily Ratajkowski :

1991 yılında İngiltere’de Doğan Ratajkowski,14 yaşından beri modellik yapıyor. Oyunculuklada ilgilenen genç model, 2014 yılındaki ”Gone Girl” filmi ile oyunculuktaki ilk büyük çıkışını yaptı ve listeye dördüncü sıradan girmeyi başardı.

Kaley Cuoco :

1985 yılında Amerika’da doğan güzel yıldız hayatlarımıza sevilen dizi ”Big Bang Theory” de hayat verdiği Penny karakteri ile girdi. 2007 yılından beri bu dizide rol alan oyuncu listede 2016 yılında en beğenilen kadınların arasında beşinci sırada yer alıyor.

2016 yılının en beğenilen kadınlar listesi altıncı Sırada geçen yıl birinci sırada olan Mila Kunis, yedinci sırada listenin vazgeçilmez isimlerinden Beyonce, sekizinci sırada Lucy Mecklenburgh,  dokuzuncu sırada Nicole Scherzinger ve onuncu sırada geçen yılın 49. Sıradaki ismi Scarlet Johansson ile devam ediyor.

Benzer Yazilar

Sarışın Kadınların Tipik Özellikleri

Erkekler İçin Kadınları İtici Kılan 8 Detay

Ahmet DOĞDU

Uzmanından Herkesin Yapabileceği Para Biriktirme Yolları

Ahmet DOĞDU

Bir Kadını Nasıl Mutlu Edersiniz

Ahmet DOĞDU

Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Mutlu Edebilen Kadın Özellikleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz