20 C
Istanbul, TR
Salı, Nis 23, 2019
Erkek Moda

2016 Yılının Erkek Ayakkabı Modasına Gözatın

Her yıl olduğu gibi, 2016 yılı için de erkek spor ayakkabı modelleri merakla  bekleniyordu. Bir çok tasarımcının özenle oluşturduğu modeller birer birer görücüye çıkmaya başladı. Pek çok yerli ve yabancı tasarım ile 2016 ya merhaba diyen erkek spor ayakkabıları renkleriyle ve tasarımlarıyla oldukça beğeni topladı.

erkek-spor-ayakkabi-modasi-2016

2016 Modellerde Renkler

Klasik siyah ya da beyaz zeminli tasarımlar yerini bibribirnden hareketli renklere bırakmış görünüyor. Beyaz tabanlar yine hemen her markada karşınıza çıkıyor. Bunun dışında renkli tabanlar veya beyaz ile kombinlenmiş tabanlar mevcut. Klasik ama hareketleri taban modelleri arasında siyah beyaz kombinasyonları mevcut. Bağcıklı modeller her zamanki gibi ön planda. Bağcık stilleri ve uzunlukları her markanın kendine has stilleri değişkenlik gösterse de bağcıklı modeller 2016 yılı içindeki tasarımlar belirgin şekilde daha fazla görünüyor. Renklerde bir kombinasyon hemen her modelde mutlaka var. Parlak ve canlı renkler, fosforlu renkler siyah veya beyaz temalı modellere özenle serpiştirilmiş. Tamamen canlı renklerin kullanılması ya da pastel tonların biri biriyle veya klasik renkler ile kombinlenmesi ile epey tarz renk uyumlarına rastlamak mümkün.

erkek-ayakkabi-modasi

2016 Modellerde Malzemeler

2016 erkek spor ayakkabı tasarımlarında klasik suni deri malzemeler kadar doğal malzemeler de kullanılmış. Deri ve tekstil ürünü dış yüzeylerle tasarlanan modeller de 2016 yılında revaçta olacak gibi görünüyor. Sağlıklı bir kullanım için doğal materyaller önerilse de kullanım amacı ve kolaylıkları nedniyle suni materyallerde modellerde yer almış durumda. Bir çok modelde doğal malzemeler ve suni  yüzeylerle en optimum  modeli tasarlamak üzere bir denge ve uyum sağlanmış.

erkek-spor-ayakkabi-modasi

Birçok ünlü markanın erkek spor ayakkabı 2016 modelleri hem klasik hem de sıradışı tasarımları ile sizleri bekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Yazilar

Erkeklerde Yeni Trend Spor Giyim

Editor

Erkekte Uzun Saç

Erkek Moda

Erkek Giyiminde Renklerin Uyumu

Editor

Erkeklerde Blazer ve Spor Ceket Kullanımı

Editor

Erkek Sonbahar Kış Kokuları Yeni

Erkek Moda

Bu Kışın Erkek Trençkot Modelleri

Editor