Image default
Erkek Moda

2016’da Erkeklerin Tercihleri

Giyinme ihtiyacı yüzyıllar öncesinden başlamış ve günümüzde giyinmek sadece çevre koşullarından korunmak anlamına gelmekten tamamen sıyrılmıştır. Giyinme ihtiyacı moda ile özdeşleşmiştir. Kadın erkek demeden moda akımı gelişerek sürüp gitmektedir. Genellikle bayanların sadece modayı takip ettiği düşünülür ancak son yıllarda erkek modası da en az bayanlarınki kadar gündemde. 2016 erkek modası yeni tasarımlar birçok ünlü firmanın öncülüğünde görücüye çıktı. Birçok markanın yaptığı tasarımlar ve yeni ürünler modayı takip eden beylerden olumlu geri dönütler almaya devam ediyor.

nFlCjg9FaPoDCBAMINhT

Peki, 2016 erkek modası yeni tasarımlar neler? 2016 yılında erkeklerin vazgeçilmez rengi siyah olacak ancak bu yıl nostaljik izler taşıyan erkek modası hem 80lerin hem 70li yılların karışımı modellerle gündeme gelecek.  Özellikle bordo ve petrol mavisi rengi ise kış aylarında erkek modası ürünlerinde sıklıkla kullanılacak ve modayı takip eden beylerin üzerinde siyah ve bu renklerin kombinlerini sık sık göreceğiz. Moda haftalarının ardından erkek modasında dev markaların pijama model ürünleri damgasını vurdu. Skinny pantolonlar ise bu yıl yerini bol pantolonlara bırakıyor. Rahat ve tiril tiril modelleri bu yıl erkeklerin üzerinde çok göreceğiz. Elbette jean parçalar eski popülaritesini devam ettirmekte, jean pantolonlarda ise önü taşlanmış yırtık ürünler gündemde. Ayrıca erkeklerin olmazsa olmaz parçalarından ceketlerde ise süet kumaştan olan modeller en çok tercih edilen tarz olacak.

bxB8te1M7iRg60BjEGmP

Modayı takip eden beyler mutlaka 2016 yılı moda haftalarını inceleyin ve sergilenen modellerden favorilerinizi seçin. 2016 erkek modası yeni tasarımlar binlerce seçeneğiyle internet sitelerinde, mağazalarda ve dergi kapaklarında da görücüye çıkmaya devam ediyor. 2016 erkek modası son trend takip edin dolabınızı modaya uygun donatmayı, vazgeçilmez parçalarınıza bu yıla özel yeni parçalar eklemeyi unutmayın.

 

Benzer Yazilar

Sokak Modası Trendleri

Ahmet DOĞDU

Doğru Giyinmek İsteyen Erkekler Buraya!

Editor

GANT Rugger LAS

Ahmet DOĞDU

Tarzınıza En Uygun Saati Seçin

Erkeklerde Giyimine Kadınlar Kadar Özen Gösteriyor

Editor

Parça Parça Kıvanç Tatlıtuğ Stili

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz