18.9 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Erkek Moda

2017 Erkek Ayakkabı Modası

Kıyafeti tamamlayan, kişiliğini yansıtan ve şık görünmenizi sağlayan ayakkabılar. Kadınların ayakkabıya olan düşkünlüğü her kez tarafından bilinir. Kadınlar kadar olmasa da erkekler de ayakkabı modasını takip ediyor. Erkekler kadınların aksine modayı takip etseler de önceliği rahatlıktan yana kullanıyorlar.

2017 erkek ayakkabı modelleri hem şık hem rahat. 2017 erkek ayakkabılarının favori modelleri bağcıklı ayakkabılardır. Oxford ve derby tarzı modeller vitrinlerde yer alıyor. Ayrıca brogues model ayakkabılarda çok 2017 erkek ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Brogues delikli bir modeldir. Eski İrlanda tarzı olan rahat ve şık bir ayakkabıdır.

erkek-ayakkabi-modelleri-2017.jpg

Slip-on ayakkabı modelleri de 2017 erkek ayakkabı modelleri arasında rahat ve şık kullanımı ile yer alıyor. Günlük kullanıma uygun hafif ayakkabılar olduğu için erkekler tarafından çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

2017 erkek botlarında ise chelsea boot bağcıksız, chukka boot ise az bağcıklı şık ve kullanışlı klasik botlar arasında yer alıyor.

2017 erkek ayakkabı modelleri arasında espadril kumaş ayakkabılar, keten ayakkabılar yaz aylarında rahat şort altına giyilebilecek ayakkabılar olarak yer almaktadır.

erkek-ayakkabi-modelleri.jpg

Spor ayakkabılar da çorap tarzı denilen üstte bileği saran ve hava alabilen kumaştan üretilmiş ince, hafif, rahat ayakkabılar kullanılılyor. 2017 erkek ayakkabı modası spor ayakkabının gündelik hayatta da en çok kullanıldığı sezon oluyor. Spor ayakkabıların taban kısımları yüksek ve ayakkabı ne renk olursa olsun taban kısımlarının beyaz oluşu dikkat çekiyor.

2017 erkek ayakkabı modası rengarenk ayakkabıların kullanıldığı bir sezon olarak karşımıza çıkıyor. Sağ ve sol ayakkabının birbirinden bağımsız renklerde olması veya bağcıklarının farklı renklerde olması gibi özgür modeller ile karşılaşabilirsiniz.

2017-erkek-ayakkabi-modelleri.jpg

2017 erkek ayakkabı modası hafif, özgür, bağımsız, şık modeller olarak erkeklerin tercihine sunuyor.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Favorisi Dudun Yelek

Editor

Erkeğin Güzellik Sırrı: Sakal

Editor

2017-2018 Sonbahar-Kış Modasında Öne Çıkan Kabanlar

Tarzınızı İç Giyimle Yansıtın

Editor

Erkek Sonbahar Kış Kokuları Yeni

Erkek Moda

Erkek Modasında Dövmenin Yeri

Ahmet DOĞDU