Image default
Erkek Moda

2017 Erkek Sokak Modası

Moda günümüzde bayanlar kadar erkekler içinde ilgi çeken konular arasındadır. Özellikle sokak modası hem rahat hem de klasik giyinmeyi tercih edenler için oldukça fazla seçenekle karşımıza çıkıyor. Erkek sokak modası 2017 bu anlamda çok güzel kombinasyonlarla sizlerin beğenisine sunuluyor. Sokak modası, ülkemizde de en çok beğenile stillerin başında yer alıyor. Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de sokak modası stili tercih edilen trendler arasında yeri bulunuyor. Kadında da erkekte de en çok tercih edilen bu sokak modasıyla ilgili detaylara baktığımızda:

Jean Pantolonlar Yine Zirvede

erkek-sokak-modasi-kiyafetleri.jpg

2017 modası erkek koleksiyonlarına bakıldığında yine ilk sırada rahatlıkta vazgeçilmezler arasında yer alan jean pantolonlar karşımıza çıkıyor. Her dönem erkeklerin günlük kullanımda vazgeçemediği jean pantolonlar, yine trendler arasında bulunuyor. Özellikle dar paça pantolonlar, bu yıl vitrinlerde oldukça yer alacak. Pantolonlar dar kesim beyaz gömleklerle kombine edilerek güzel bir tarz yaratılabilir. Sonbaharda ise jean pantolonlarla balıkçı yaka kazaklar uyum içinde yerini alacak.

Bol Kesimli Paltolar

erkek-soka-modasi-oneri.jpg

Geniş kesimli paltolar bu yıl erkek sokak modasında yerini alacak.2017 sonbahar özellikle erkekleri daha güçlü bir görünüme kavuşturan geniş kesimli paltolar ile balıkçı yaka kazakları sokak koleksiyonu olarak sizlere alternatif olarak sunacak. Ayrıca her daim şıklık için gardırobunuzda bulunan kadife ceketler de bu yıl favori olarak karşımıza çıkacak ürünler arasındadır. Ayrıca bu sene herkesin kendisini oldukça rahat ve salaş hissedeceği spor seven erkekler için hırka ve kazaklar da moda olarak sunulmaya devam edecek.

Büyük Beden Modası Devam Ediyor

erkek-sokak-modasi-urunleri.png

Büyük beden bu yıl da tercih edilecek detaylar arasında özellikle bedeninizden biraz daha büyük ceketler, kabanlar erkek sokak giyim koleksiyonlarında oldukça yerini alacak. Erkekleri hem rahat hem de trend bir görünüme kavuşturacak ürünleri günlük kullanımda oldukça tercih edebilirsiniz. Büyük bedenin yanı sıra kat kat giyim trendi de ön planda özellikle gömlek, polo kazak gibi birleşimlerin yanında t-shirt, sweatshirt gibi rahat kıyafetlerde de bu tarz karşımıza çıkmaktadır.

Benzer Yazilar

Gömlek Nasıl Seçilir?

Editor

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor 

Erkeklerin Deri Ayakkabı Tutkusu

Ahmet DOĞDU

Yelek Modelleri Kış Gününde Özel!

Ahmet DOĞDU

Zara Yeni Koleksiyon

Ahmet DOĞDU

Marka Giymekten Hoşlanan Erkekler için Tommy Hilfiger Erkek Kot Pantolon Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz