Image default
Erkek Moda

2017 Gömlek Modası

Moda deyince akla artık sadece kadın modası gelmiyor. Erkeklerin giyim-kuşamı da kadınların giyim kuşamı kadar ilgi görüyor.

Bu yılki moda haftasında erkek gömlek trendinde en çok göze çarpan geniş omuzlu gömlekler, çizgili ve desenli baskı gömlek detayları oldu. Moda haftası da bittiğine göre bu 2017 yaz trendinde erkekleri neler beklyor bakalım.

Geniş Omuzlu Gömlekler

erkek-gomlek-modasi-hakkinda.jpg

2017 yaz trendinde en çok dikkat çeken detay kuşkusuz geniş omuzlu gömlekler olacak. .Defilelerde sıklıkla görünen omzu geniş gömlekler, kesimi geniş ve yapılı duran gömlekler bu senenin trend parçaları arasında.

Yaka Detaylı Gömlekler

Yaka detaylı gömlekler bu yaz hem tarz tutacak hem de renkli desenleriyle bol bol göz dolduracak gibi gözüküyor.

Gangster Stil

Gangster stilin hiç eskimeyen ve her dönem koruduğu çekiciliği bu yılda son gaz devam ediyor. Çizgili gömlekler ve şapkalarla çoğu yerde karşımıza çıkacak Gangster stil 2017 yaz trendinde bolca karşımıza çıkacak.

gomlek-modasi.jpg

Asker Stili Gömlek

Özellikle haki yeşili, kamujlaj tarzı parçalar bu yaz oldukça hit olacak. Asker stili bu senenin en önemli parçaları arasında.

Motorsiklet Tazrı Gömlek

2017 yaz trendinin bir klasiği ve vazgeçilmez parçası olacak olan motorsikleti ceketleri yazın vazgeçilmez parçası olacak. Yazın ceket mi giyilir diye sormayın, eğer fiyakalı bir motorunuz varsa üzerine geçireceğiniz motorsiklet ceketiyle çok havalı gözükebilirsiniz. Siyahın asaletinin yanında en çok tercih edilecek renkler de kahve, yeşil ve mavinin tonları olacak.

erkek-gomlek-modasi-hakkinda.jpg

Kapitone Gömlek

Kapitone tarz da bu sene erkeklerin içini ısıtacak cinsten olacak. Hem şık hem de çok tarz olacak bir yaz erkekleri bekliyor.

Bol Kesim Gömlekler

Bol kesim gömlekler de hem yazın hem de kışın vazgeçilmezleri arasında. Özellikle renkli desenli bol gömlekler bu sene oldukça göz dolduracak. 2018 trendinin vazgeçilmez parçalarından birisi de şüphesiz bol kesim gömlekler olacak.

Benzer Yazilar

Son Zamanların Modası Hipster Erkek Nedir?

Dolce & Gabbana DS5

Ahmet DOĞDU

Network Kış Sezonu

Ahmet DOĞDU

2018 Erkek Modasına Yön Veren Detaylar

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Şıklığınızı Tamamlayacak En Güzel Erkek Aksesuarları

Vücut Tipine Göre Erkek Jean Seçimi

Yorum Yaz