Image default
Erkek Moda

2017 İlkbahar Aylarında Erkekler Ne Giymeli?

Havaların ısınmaya başlamasıyla kışın kullandığınız kalın süveterleri, kazakları ve kabanları dolaba kaldırma vaktiniz geldi. Peki, ama 2017 İlkbahar Aylarında Erkekler Ne Giymeli? nasıl? Erkekler ne giymeli?

Tişörtlerinizi Çıkarın

Kışın soğuk aylarında özlediğiniz ve giyemediğiniz tişörtlerinizi tekrar piyasaya çıkartma vaktiniz geldi. Yaşadığınız yerdeki hava durumları sadece tişörtle dışarı çıkmanıza izin vermiyor olabilir. Bu durum siz erkekler için iyi, çünkü kadınlar gibi sıcak havalarda kullanabileceğiniz fazlaca aksesuarınız yok. Havanın biraz serin olduğu zamanlarda tişörtünüzün üstüne desensiz basit renklerdeki ince bir gömlek giyerek tarzınızı gösterebilirsiniz. Tişörtler erkeklerin en çok kullandıkları kıyafet tipi. Bunun sebebi de hem kullanımının basit olması hem de çok fazla kıyafet tipi ile kombinlenebilmesidir. Havanın kararsız olduğu günlerde üzerinize giydiğiniz bisiklet yaka bir tişörtün üstüne ince süveterlerinizden birini bağlayabilirsiniz. Böylelikle hava soğuduğunda giyebileceğiniz bir süveteriniz yanınızda olduğu gibi 2017 İlkbahar yaz modası için farklı bir tarzı da yakalamış olursunuz.

2017-erkek-yaz-modasi.jpg

 

 Blazer Ceket Alma Vaktiniz Gelmiş Olabilir

Özellikle son yıllarda fazlasıyla artmaya başlayan bir moda blazer ceket. Bunun en başlıca sebeplerinden biri erkeğe spor bir tarz katmasıyla beraber şıklığı da beraberinde getirmesi olarak söyleyebiliriz. Bu özelliklerinin yanında da giyen kişinin omuzlarını daha geniş gösterdiği için daha düzgün bir vücut kompozisyonu ortaya çıkarıyor. Henüz yaza hazır değilseniz en çok işinize yarayacak olan kıyafet tipi olduğunu söyleyebiliriz.

2017-ilkbahar-aylarinda-erkekler-ne-giymeli.jpg

Pantolon ve Gömlekler Olmazsa Olmazınız

2017 Erkek yaz modası için en temel kıyafet tipleriniz pantolon ve gömlekleriniz.

Bir erkeğe en çok yakışanlarda bunlar elbet fakat gömleğinizin içine giydiğiniz bir tişört ve slim fit bir kot pantolon ile kombinlemek sizin elinizde.

2017-ilkbahar-yaz-modasi.jpg

Benzer Yazilar

Tarzınızı Sanata Dönüştürmenin 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

WeWood Ahşap Saatler

Ahmet DOĞDU

007 James Bond Stilinin Sırları

Ahmet DOĞDU

Kıyafetinizle Cool erkek olun

Ahmet DOĞDU

Dar Paça Pantolon Trendinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

ADIDAS | PORSCHE DESIGN BY

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz