Image default
Erkek Moda

2017 Kışında Ön Plana Çıkan Renkler

2017 kış trendleri ön plana çıkmaya başladı bile. Kışın erkek modası için özel renkler ön plana çıkacak. Bordo, yeşil ve kahverengi renkler önde olsa da farklı renklerle kombin yapılacak montlar, kazaklar ve pantolonlar görücüye çıktı bile. Kış kıyafetlerinde bu yıl tek renk yerine farklı renklerdeki kıyafetleri kombinlemek daha akıllıca olacaktır. Bu sayede 2017 kış modası içinde sizde şık ve göz alıcı bir hal kazanabilirsiniz.Kışa özel tasarlanan montlar lacivert, siyah ve kahverengi tonlarda. Ancak 2017 kış trendleri içinde yeşil montlar yine fazlaca seçilecek gibi. Bu sene eski Amerikan montlarından esinlenerek üretilen Bomber ceketler revaçta olacak. Bu ceketlerin lacivert ve kurşuni renklerde olanlarının daha şık durduğunu söyleyebiliriz. 2017 kış modası desenli kazakları ve atkıları da kullanacağımız bir moda yılı olacak. Renkler ve desenleri kombin etmek adına güzel bir deneyim olacaktır. Parçalı renklerde balıkçı yakalar yine erkek modası içine giriyor. Kırmızı ve kahverengi ağırlıkta olan renkler. Ama fikrimce bordolar daha güzel görülüyor. Bordo kazaklar ve montların altına farklı renklerde pantolonlar kombinlemek daha kolay.

erkek-kis-modasi

2017 kış trendleri belirlerken sadece mont, kazak ve pantolonların kombininde değil ayrıca bunlarla uyumlu olacak ayakkabı, bot, atkı ve bere-şapka uyumunu da yakalamalısınız. 2017 kış modası aksesuarlar açısından da hayli zengin geçecek bir yıl. Gri tonların ağırlıkta olduğu şapka-bere kombinleri ile farklı renklerle destekleyeceğiniz atkı-fular modelleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

erkekler-icin-moda-ipuclari erkek-modalari

Erkek modası kışın kot gömleklerin de hakim olduğu bir yıl olacak. Klasik giyinmeyi seven erkekler içinse spor yün ceketler ve bunlarla kombin yapabileceğiniz atkılarla daha şık ve göz alıcı olmanızı sağlayacaktır. Bu yılın hakim renkleri kahverengi, yeşil ve gri tonları gibi görülse de farklı bilmeniz gereken nokta, farklı renklerde farklı kıyafetlerin kombin oluşturulması gerektiğidir. Tek renk kullanımı ve tek renk hakimiyeti tarzınızı kötü yansıtacaktır.

Benzer Yazilar

Kuaförünüze İstediğiniz Saçı Tarif Edemeyenler Misiniz?

Ahmet DOĞDU

Tarz Giyim Fit Vücut

Editor

Bu Kışın Erkek Bot Modellerine Bakış

Ahmet DOĞDU

Saç Uzatan Erkeklerin Dikkat Etmesi Gereken 5 Husus

Zayıf Erkeğin Giyim Tarzı Nasıl Olmalı?

Ahmet DOĞDU

Kiığılı’da Yeni Sezon

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz