Image default
Erkek Moda

2017 Modasının Dikkat Çeken Renkleri

2017 Modasının dikkat çeken renklerini ev dekorasyonlarınızdan tutun da günlük hayatın her noktasında kullanabilirsiniz kullanım alanları çok geniştir. Özellikle ilkbahar yaz renkleri size adeta bir gökkuşağını andıracaktır. Dünyadaki bütün renkleri bir araya getiren bir firma, her yıl yılın moda rengini açıklıyor. Bu yılın rengini ise yaşadığımız dünyanın gergin stresli kaos halinde olmasını dikkate alarak seçti. Bu firmaya göre 2017 yılının rengi yeşil oldu.

Siyah, kırmızı, beyaz zaten bizim vazgeçilmez renklerimiz gerek asillikleri gerek duruşlarıyla ortaya harika görüntüler çıkartıyorlar. Bakalım 2017 modası bize başka hangi renkleri getirmiş:

Soluk Kızılcık Pembe

Bu renk kıyafetlere saflık ve masumiyet katmaktadır. Daha çok nötr olarak adlandırabileceğimiz bu renk soft renklerle kombinlendiğinde ortaya harikalar çıkarabilir. Rahatlıkla kullanabileceğiniz, yaz desenleri oluşturabileceğiniz bir pembe tonudur.

en-gozde-renkler.jpg

Askeri Yeşil

Üzerimize giydiğimiz her parçada bu rengi kullanabililiriz. Genellikle trençkot ceket gibi dış giyimde kullanıldığında daha cezbedici olan bir renktir.

Konyak Kahverengi

Güçlü duruşu ile asil ve kendine güvenen bir renktir. İlkbahar yazdan çok daha çok soğuğu anımsatan bu renk, kış aylarının vazgeçilmezi olmuştur.

Fındık

Soluk kızılcık pembe gibi fındık da nötr bir renktir. Renler arasında çok sıcak ve yumuşak bir tondur.

en-cok-tercih-edilen-renkler-2017.jpg

Yeşillik

Daha çok sarı ve yeşilin belli oranlarla karışımı gibi duran bir tondur. Keşfedilmeyi bekleyen size sağlığı anımsatacak güzel bir renk tonudur.

Cennet Adası Mavisi

Mavi deyince artık aklımıza birçok mavi tonu geliyor, bu da onlardan sadece birisi. Bu ilkbahar yaz aylarında oldukça göz kamaştırıcı olan bu renk damalı gömlekler ile harika bir uyum yakalayacaktır.

renk-tercihleri.png

Huzur veren bir renk olarak ceketlerinizde kullanabileceğiniz harika renklerden birisi daha bu yıl moda renkleri arasında yerini bulmuştur.
 

Benzer Yazilar

Burak Özçivit Tarzı

Lüks Arabalar Kadınların Dikkatini Çekiyor mu?

Ahmet DOĞDU

En Şık Erkek Pantolon Modelleri

Network Outletten Brit Stili

Editor

Zara Klasik

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Yaz Kombinleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz