Image default
Erkek Moda

2017 Yaz Aylarında Erkekler Neler Giymeli?

Moda, giyim kuşam, bakım artık erkeklerin de ilgi alanı içinde. Eskiden sadece kadınların ağırlık verdiği konular günümüzde erkeklerin de uğraştığı, araştırdığı bir alan haline geldi. Sosyal medyada da erkek modası üzerine açılmış bolca hesap ve bloglar bulunuyor. 2017 ilkbahar yaz modası, yenilikleriyle beraber geldi.

Ünlü modacıların düzenlediği, 2017 yaz modası erkek, defilelerini takip edenler konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmuşlardır. Takip edemedim diyenler için ayrıntılı bir liste hazırladık. Hadi o zaman, gardırobunuzu yenileme vakti!

yaz-modasi-erkek.jpg

Geniş Omuzlar

Geniş omuzlu erkekler her zaman daha çekici ve seksi görünüm sergiler. Bu sezon geniş omuzlu ceketler, kalıplı kıyafetler göreceğiz. Adeta Amerikan futbolu oyuncularının kıyafetleri günlük hayatımıza taşınmış durumda.

Bol – Salaş – Geniş Pantolonlar

Uzun süredir erkek modasında dar pantolonlar hüküm sürmekteydi. Bu sezon daha rahat, bol, salaş ve kısa paçalı pantolonlar hakim. Pantolonunuzu bol seçerken beden anlamında bol olmamasına dikkat etmelisiniz. Bedeni üzerinize tam olan ancak kesim olarak kaliteli ve salaş parçaları tercih etmelisiniz.

yaz-modasi-erkek-pantolon.jpg

Ekose Parçalar

Ekose erkek modasının vazgeçilemez parçalarından biridir. Yüzyıllardır devam eden bu akım bu sezon da karşımıza sıkça çıkacak. İşini garantiye almak isteyen beyler gardıroplarında ekose tişörtler ve şortlar mutlaka bulundurmalılar.

Askeri Tarz

Militer tarzlar 2017 ilkbahar yaz modasında oldukça revaçta. Kamuflaj desenli parçalar birçok ünlü marka tarafından kullanılıyor.

erkek-askeri-tarz.jpg

Leopar Baskılar

Leopar baskılar sadece kadınlara özgü bir akım değil. 2017 ilkbahar yaz erkek modasında leopar baskılı pantolon, gömlek ve ceketlerle karşılaşıyoruz. Tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayan bu kıyafetler sezonun trendleri arasında.

Sezonda Hangi Renkler Ön Planda Olacak?

2017 yaz moda renkleri, stil sahibi beylerin merak ettiği diğer konulardan bir tanesi. Bu sezon haki, yeşilin pastel tonları, turuncu, açık kahverengi gibi renkleri pantolon, tişört ve özellikle bomber ceketlerde sıkça göreceğiz.

Bunun yanı sıra renkli, etnik desenli, çiçekli, optik desenli tişörtler ve gömlekler trendler arasında yer alıyor.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Kullanabileceği Trend Çanta Modelleri

Kenan İmirzalıoğlu’nun Giyim Tarzına Göz Atıyoruz

Ahmet DOĞDU

Sararan Ayakkabılar Nasıl Beyazlatılır?

Editor

Erkeklerde Çekici Bir Görünüm Sağlayan Dövme Modelleri

Erkekler için Şort Modelleri 2017

Şekliniz, Yüz Tipiniz ve Saç Durumunuz!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz