16.3 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Nis 22, 2019
Genel

2017 Yılı Başlamadan: 2016 Yılının En Cool Çiftini Seçtik

En Favori Çift

2016 bitmesine günler kala yılın enleri sonunda belli oldu. 2016 yılının en favori çifti ise Beşiktaşlı yakışıklı futbolcu Caner Erkin ile oyuncu sevgilisi, ekranların sevilen yüzü Şükran Ovalı oldu. Kariyerine Beşiktaş Futbol Takımı’nda devam ediyor. Sevgilisi Şükran Ovalı da büyük bir Beşiktaş taraftarı. Caner Erken sadece başarılı futbolu ile değil ilginç giyim tarzı ile de moda dünyasının ikonlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Magazin sayfalarından düşmeyen, Asena Erkin ile olan çalkantılı evliliğini sonlandıran Caner Erkin, gerçek aşkı güzel sevgilisi Şükran Ovalı’da bulmuş gibi görünüyor. Birbirlerine çok yakışan Erkin- Ovalı çifti hem futbol hem sanat camiasında en iyi çift olarak görülüyor.

caner-sukran

Asena Erkin’i Unuttu

28 yaşındaki siyah beyazlı futbolcu kendisinden 3 yaş büyük Şükran Ovalı ile 9 aydır beraber. Ünlü çiftin birbirlerine olan aşkının uzun sayılmayacak bir süre içerisinde bu kadar büyümesi hayranlıkla karşılanıyor. Caner Erkin’in güzel oyuncunun yüzünü bacağına dövme yaptırması ise başarılı futbolcunun ne kadar romantik bir eş olduğunu gösteriyor. Ayrıca Caner Erkin sosyal medya hesaplarından güzel oyuncunun çalışmalarını her fırsatta desteklediğini göstererek harika bir profil çiziyor. Şükran Ovalı ise yakışıklı sevgilisinin geçmişiyle olan evliliğine saygı duyarak Caner Erkin’i ne kadar sevdiğini bize gösteriyor. Caner Erkin ise ilişkisini profesyonel bir şekilde yaşayarak eski eşini ve kızını bu ilişkinin dışında tutuyor. Uzun bir süredir ciddi bir sakatlık yaşayarak yeşil sahalardan 6  ay uzak kalacak olan Caner Erkin’in en büyük destekçisi ise Şükran Ovalı.

caner-erkin-koluna-sukran-ovali-nin-dovmesini-yaptirdi

Paha Biçilemez Hediyeler

En iyi çift seçilmeyi sonuna kadar hak eden Erkin – Ovalı çifti herkese mükemmel bir örnek oluyor. Her fırsatta birbirinden pahalı hediyelerle güzel sevgilisini şımartan Caner Erkin’in en son sürprizi ise 2 milyon 300 bin liralık tekne oldu. Birlikteliklerini evlilikle taçlandırmayı planlayan çift ise düğün alışverişlerine başlamış durumda. Mükemmel bir ilişkinin nasıl olması gerektiğini gösteren ünlü çift 2016 ‘nın en cool çifti olduğu gibi 2017 yılının da şimdiden en gözde çifti olacak gibi görünüyor.

Benzer Yazilar

BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

Editor

Erkeklerin Evlenmeden Önce Yapması Gerekenler

Editor

Sevgiliyle Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

Sigarayı Nasıl Bırakırsınız?

Editor

Kadınların 5 Acımasız İntikam Planı

Editor

Erkekler Mars’tan Kadınlar Venüs’ten Gerçekten mi?