Image default
Erkek Moda

2017 Yılı Erkek Kreasyonları

2017 yılı erkek kreasyonları içerisinde bu yıl rahatlık ön planda. Spor şıklık konusunda yarışan erkekler bu yıl da pastel renklerin hakim olduğu pantalonlar ceket ve gömleklerden oluşan kombinlerle adeta göz kamaştıracak. 2017 yılında erkeklerin vazgeçemediği balıksırtı yine revaşta. Bu yıl erkek giyimde dikkat çeken en büyük unsur ise kıyafetlerde büyüklük hissi yaratan salaş ve bol parçalar. Kazaklarda ve paltoların yanısıra gömleklerde de gözlenen bolluk çocukluktan kalmış erkeklere afacan olduğu kadar romantik bir hava katıcak. Her ortamda kullanılamayacak olan bu parçaları bir araya getirerek kombin oluşturmamanız da  oldukça önemli.

2017-erkek-stili

Salaş ve Bol Kazaklar Trend                        

Metropol erkeklerin giyimlerinde ne kadar titiz davrandığını bilen modacılar bu yılki kreasyonlarında erkekleri özgür bırakarak salaş ve bol kıyafetler üretti. Bu yılın trenleri erkeklerin içinde kendini özgür ve rahat hissedebilecekleri kazaklar pantolonlar ve gömlekler olurken pastel ve zıt renklerin desenlerle buluşması erkeklere farklı bir hava katacak.Bu yılın erkek stil önerileri içerisinde klasik ve spor giyinen erkeklerin her biri için farklı model ve tarzlar bulunuyor.

Öte yandan 2017 yılının modasında dikkat çeken trentlerin başında kadife pantolon ve ceketlerde geliyor. Zümrüt yeşili kadife ceketler erkeklerin bu yıl tercihleri arasında yer alacağa benziyor. Yeşil ve bordonun dışında lacivert ve siyahlarla renklenen kadifeler modern kesimle buluşarak alıcılarını bekliyor.Kadifenin asaleti ve şıklığını kullanan modacıların takım olarak ürettiği kadifeleri birarada kullanmak çoğu zaman cesaret gerektirdiğinden ayrı ayrı konbine ederek stil yaratmanız size farklı bir hava katacaktır.

erkek-modasi

Aksesuarlar Bu Yıl Tamamlayıcı Unsur

Balıkçı yaka kazaklarında çok sık kullanıldığı 2017 yılında erkek giyimi aksesuarlar tarafından da destekleniyor. Modacıların erkek stil önerilerinin arasında mendiller ve eşarpların yanısıra köstekli saatler de bulunuyor. Nostaljiden izlerin de yer aldığı 2017 stillerinde klasik tarzdan ödün vermeyen erkekler içinde vücuda oturan takım elbiseler, keten pantolonlar ve gömleklerde bulunuyor. 2017’nin ilkbahar ve yaz kreasyonunda ise erkekler çicek açacak. İrili ufaklı çicek motiflerinden oluşan şortlar, bermudalar ve gömleklerin dışında pantalonlarda çicek motifleri ile renklenecek. Bayanlara yakıştırılan çiçek desenleri bu yıl farklı konseptlerle erkeklerin giysilerini süslerken erkek aksesuarları bile çicek açacak.  Bu yıl sarılar ve turuncularla buluşturulan çiçekler trençkotlarda da yer alıyor. Her ünlü markanın hemen hemen her kreasyonunda bulabileceğiniz birbirinden güzel bu modeller arasından seçim yapmakta zorlanacağa benziyor.

Benzer Yazilar

Dalış Sporu ile İlgilenen Erkeklere Özel Saat Tasarımları

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Favorisi Dudun Yelek

Ahmet DOĞDU

2016 Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Yakın Geçmişe Yolculuk: 90’ların Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

2017 Erkek Sokak Modası

Otantik – Etnik Erkek Giyim Tarzı

Editor

Yorum Yaz