14.7 C
Istanbul, TR
Salı, Nis 23, 2019
2017 Yılında Tercih Edilebilecek Sandalet Modelleri
Erkek Moda

2017 Yılında Tercih Edilebilecek Sandalet Modelleri

İlkbahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte, giyimine dikkat eden erkekler için mevsime uygun ayakkabı modasının takip edilme zamanı da geldi. Öncelikle belirtmek gerekirse yaz aylarında kapalı ayakkabı giymek pek de akıllıca bir tercih değildir. Bu nedenle eğer bulunduğunuz ortam uygun ise güzel bir sandalet giymenizi öneririz. Örnek vermek gerekirse, sıcak bir yaz gününde spor bir short ve spor sandalet tercih edebilirsiniz ve bu seçim için 2017 yılında da erkek spor sandalet modelleri ilgi görüyor diyebiliriz.

erkek-sandalet-modelleri.jpg

Yaz Ayları Ayakkabıları

Yaz ayları ile birlikte ayakkabı üreticileri erkek sandalet modelleri üretimine hız kazandırmış durumda. Bu nedenle beylerin ayakkabı firmalarından talepleri de mevsime uyum sağladığı görülüyor. Hem rahat hem de daha resmi bir sandalet tercih etmek isteyen erkeklerin ise hakiki deri erkek sandalet modelleri ile daha ilgili olduğu görülüyor. Aynı zamanda hakiki deri tercihi daha pahalı olmakla birlikte kalitenin de göstergesi.

erkek-sandalet-2017.jpg

Sıcaklığın iyiden iyiye artmaya başlaması ile birlikte sandalet tercihi de ciddi artış gösteriyor ve sıcaklık aynı zamanda tatil döneminin de gelmesi anlamına geliyor. Tatil bölgelerinin, deniz kenarlarının ve yazlıkların tercih edildiği dönemde, erkeklerin tatillerine başlamadan önce kendilerine uygun erkek sandalet modellerine göz atmalarını öneririz.

erkek-sandaleti.jpg

Erkeksi Görünüşlü Sandalet Modelleri

Erkeklere yönelik üretilen ürünler elbette kadınlar için üretilen ürünlerden daha erkeksi ve sert görünüşlü üretilmektedir. Bu durum sandalet modellerinde de değişmeden devam etmekte. Kadınlar için daha sexy ve gösterişli sandalet üreten firmalar, erkekler için daha sert görünüşlü ve koyu renkli ürünler tasarlamakta. Beklenildiği üzere erkek sandalet modellerinin üzerinde parlak boncuklardan yapılmış desenler göremezsiniz.

Benzer Yazilar

Zara Sonbahar Kış Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Önemli Aksesuarı Swatch Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yaz Trendi Erkek Bileklik Kombinleri

Editor

Ayakkabı ve Kıyafet Modası

Editor

Yeni Sezon Erkek Modası

Editor

Yaz Aylarının Vazgeçilmez Aksesuarı: Erkek Bileklikleri