Image default
Erkek Moda

2017 Yılının Erkek Modasında Yükselen Trendleri

2017 erkek modası çeşitli defileler ve moda haftaları ile görücüye çıktı. Peki önümüzdeki yıl erkek giyim konusunda trendeler neler olacak? Hangi tarz kıyafetler daha çok giyilecek? Erkek modası içinde neler demode olup raflardaki yerlerini başka kıyafetlere bırakacak?

erkek-giyim-modasi

Erkekler belki modayı takip etmezler ama takip etmek zorunda kalırlar. Ya eşleri tarafından zorla ya da kendileri bilinçsiz olarak yöneldikleri kıyafetlerin bir kısmı aslında o yılın moda olan kıyafetlerindendir. 2017 erkek modası bu açıdan gardırobu dolduracağa benziyor. Erkek giyim ürünleri içinde bu yıl ceketler, pantolonlar, takımlar ve bunları kombin edeceğiniz aksesuarlar açısından ciddi bir inceleme yapmak gerekir. Ama buna gerek kalmadan da sokak modasını yakalamanız mümkündür. Birileri giyinmeye başlar, benzerleri türer ve bu akım böylece yayılır gider. Erkek modası içinde İtalyan tarzı hiç değişmiyor. Bu yıl da İtalyan stil ve tarzı sokakları canlandıracak. Çiçek desenli ceketler kadınlardan sıçrayarak erkekleri de sarmış durumda. Yaka altı detayları, kravatlarla uyumu ile gelişen bu akım bu yıl tam anlamıyla patlayacak. Erkeklerde görülmeye başlanacak bir diğer akım da desenlerin kıyafetlere daha fazla yansıması olacak. Erkek modasının renklendiği bir yıl olacak anlayacağınız.

erkekler-moda

Metalik parlaklık erkek kıyafetlerine de sirayet ediyor. Erkek giyim ürünlerindeki şıklığı artıran bir trend olacak. Bomber montlar ve trençkotlar oldukça revaçta olacak. Amerikan pilotları için 1. Ve 2. Dünya savaşları için özel tasarlanan montlardan esinlenilerek yapılan Bomber montlar birçok kombinde başrolü alacaktır. Kıştan bahara geçişlerde ise trençkotlar en önemli seçenek olacak. Erkek modası bu yıl asıl değişimi takım elbiselerde kendini gösteriyor. Daha cesur ve renk skalasının geliştiği takımlar giyenleri mi yoksa giymeyenleri mi pişman edecek, birlikte göreceğiz. 2017 erkek modası trikolar ve birbirinden farklı boğazlı kazaklarla karşımızı çıkacak. Bakalım kimler trendi yakalayacak kimler gerisinde kalacak.

Benzer Yazilar

En İyi Erkek Saç Kesim Modelleri

Editor

En Moda Eşofman Takımları ve Kullanımları

Evlilikte Uyum ve Doyum Üzerinde Etkili Faktörler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Önemli Aksesuarı Swatch Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Ekose Pantolon Modası

Givenchy Erkek Maske

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz