Image default
Erkek Moda

2018 Erkek Kış Trendi

Moda deyince akla artık sadece kadın modası gelmiyor. Erkeklerin giyim kuşamı da kadınların giyim kuşamı kadar ilgi görüyor. Her mevsimin kendine göre bir havası her bir havanın da kendine göre bir modası vardır. Tabi, bu modaya uygun giyinmek, trendleri takip etmek bir hayli zor. 

Her yılın gözde trendleri moda haftasında insanlara sunuluyor. Bu yılki moda haftasında erkek trendinde en çok göze çarpan büyük bedende takım elbise, bol pantolon ve leopar baskı detayları oldu. Moda haftası da bittiğine göre bu 2018 kış trendinde erkekleri neler beklyor bakalım.

erkek-kis-giyim.jpg

Geniş Omuzlu Ceketler

2018 kış trendinde en çok dikkat çeken detay kuşkusuz Amerikan futbolcularında alışık olduğumuz geniş omuzlu takımlar olacak. .Defilelerde sıklıkla görünen omzu geniş ceketler, kesimi geniş ve yapılı duran ceketler bu senenin trend parçaları arasında.

Kadife Kumaş

Kadife kumaş bu kış hem sıcak tutacak hem de renkli kadife desenleriyle bol bol göz dolduracak gibi gözüküyor.

erkek-moda.jpg

Gangster Stil

Gangster stilin hiç eskimeyen ve her dönem koruduğu çekiciliği bu yılda son gaz devam ediyor. Çizgili takımlar ve şapkalarla çoğu yerde karşımıza çıkacak Gangster stil 2018 kış trendinde bolca karşımıza çıkacak.

Asker Stili

Özellikle haki yeşili, kamujlaj tarzı parçalar bu sene oldukça hit olacak. Asker stili bu senenin en önemli parçaları arasında.

Motorsiklet Ceketi

2018 kış trendinin bir klasiği ve vazgeçilmez parçası olacak olan motorsikleti ceketleri bu kışın vazgeçilmez parçası olacak. Sihayın asaletinin yanında en çok tercih edilecek renkler de kahve, yeşil ve mavinin tonları olacak.

erkek-moda-trendleri.jpg

Kapitone

Kapitone tarz da bu sene erkeklerin içini ısıtacak cinsten olacak. Hem şık hem de çok tarz olacak bir kış erkekleri bekliyor.

Dar Pantolon

Dar pantolonlar da hem yazın hem de kışın vazgeçilmezler arasında. Özellikle renkli desenli dar pantolonlar bu sene oldukça göz dolduracak. 2018 trendinin vazgeçilmez parçalarından birisi de şüphesiz dar pantolonlar olacak.

Benzer Yazilar

Tarzınızı İç Giyimle Yansıtın

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Ekose Pantolon Modası

Sonbahar Modasında Nostalji Havası

Türkiye’de En Çok Beğenilen 5 Sonbahar Modası

Hex Tie ile Tanıştınız mı?

Ahmet DOĞDU

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz