Image default
Erkek Moda

2018 Erkek Modasına Yön Veren Detaylar

Her yılın kendisine ait bir trendi, bir modası vardır. Zaman zaman geri planda kalan detaylar, diğer bir yılın en çarpıcı ayrıntıları olabiliyor. Moda sektörünün sürekli değiştiği dünümüz de 2018 erkek modasının ipuçlarını sizlerle paylaştık.

Trençkotlar

Ünlü markaların birçoğunda, erkek trençkotları dikkat çeken parçalar arasındadır. Bazen yağmurlu havaların kurtarıcısı bazen de hafif esintinin olduğu sonbahar mevsimlerin de giyilen trençkotlar, renk çeşitleriyle tercih edilen parçalardan biri haline geliyor. Daha çok bej ve lacivert renkleri beğenilirken 2018 için siyah ve gri renklerin daha çok dikkat çekeceği bekleniyor.

2018-erkek-modasi.jpg

Tarz Sahibi Şapkalar

Şapkalar, şüphesiz bir kıyafetin en dikkat çeken ayrıntılarındandır. Hem güneşte korunmanın hem de bir tarz oluşturmanın en kolay yollarından biridir. 2018 modasına yön veren detayların başında, şapkalar geliyor. Kep şapka, pozze kastro model ve düz baseball şapkalar en çok tercih edilecekler arasında olacaklardır. Şapka tercihinde bulunurken dikkat etmeniz gereken birçok önemli husus vardır. Öncelikle alacağınız şapkanın, sizin yüz tipine uygun olup olmadığını kontrol edin. Yüz tipinize uymayan bir şapka tercihinde bulunmak kötü bir görünüme neden olabilir. Kısacası şapkayı denemeden almayın.

Rahatlığın Adresi Sweatshirtler

2018-de-one-cikan-erkek-kiyafetleri.jpg

Rahatlık şüphesiz her erkek için önemli sayılır. 2018’in dikkat çeken detaylarından biri de şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyecek olan sweatshirtler olacaktır. V yaka, yuvarlak yaka ya da kapüşanlı olması gibi birçok seçeneği bulunan sweatshirtler, bazen eşofmanın üstüne bazen de pantolonun üzerine giyip dışarı çıkarak rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor.

Renkli Pantolonlar ve Şortlar

Yazın sıcak günlerin de siyah giymek ne yazık ki erkekler için biraz zor olabiliyor. 2018’in yaz modasında ise bu biraz hafifleyecek. Renkli pantolonların ve dize kadar olan renkli kot şortların daha çok tercih edileceği bekleniyor.

2018-erkek-pantolon-modasi.jpg

Şık Duran Ceketler

Ceketler, çoğu erkek için kurtarıcı bir sıfattır. Bazen bir tişörtün üstüne bazen de beyaz ve siyah gömleğin üzerine giyildiğin de şık durabiliyor. 2018’in erkek modasında ise daha çok rahat kesim dediğimiz ve açık renklerin yoğunlukla kullanılacağı bir yıl olacak.

Benzer Yazilar

Ayın Erkeği Kaueilha Machado

Editor

Valentino 2016-2017 Erkek Giyim Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Chino Pantolon Seçenekleri

Ahmet DOĞDU

Tişörtlerinizi Nasıl Seçmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Çorap Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Her Ortama Uygun Bermuda Şort Kombinleri

Yorum Yaz