Image default
Erkek Moda

2018 Erkek Sokak Modasında Dikkat Çeken Öneriler

Moda anlayışının her yıl değiştiği ve stil olan parçaların öneminin arttığı şu günlerde, 2018 erkek sokak modasında öne çıkanlar neler, hangi ürünleri tercih ederek daha tarz olunur ve sokak modasının ruhunda 2018 yılında neler var gelin hep birlikte görelim.

erkek-modasi-kisa-pantolon-modelleri.jpg

Kısa Paçalı Pantolonları Tercih Edin

Birkaç sezondur erkek modasında köklü bir yer edinmiş olan kısa paçalı pantolonlar, 2018 sokak modasında da yerini alıyor. Bileklerin görünür olduğu ve her yaş grubundan erkeğin rahatlıkla tercih ettiği bu pantolonlar, erkek sokak modasında fazlaca karşınıza çıkacaktır.

erkek-bere-modelleri.jpg

Bere Takmaktan Asla Vazgeçmeyin

Hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir bir özelliğe sahip olan bereler, özellikle sokak stilinde en vazgeçilmez parçalar arasında yerini alıyor. penye ve benzeri kumaştan yapılan bereleri yaz kombinlerinizde, örme yünden yapılan bereleri ise kış sokak stilinizde tercih etmeyi unutmayın.

Spor Şık Kombinler Yapın

2018 erkek modası içinde sokakta en çok göreceğiniz tarzlardan biri de spor şık kombinler olacaktır. Jean pantolonlar üzerine jilet gibi ütülenmiş bir gömlek, altına spor ayakkabı ve bileklik gibi aksesuarlar ile tamamlayacağınız spor şık kombinlere her zaman ihtiyacınız olacaktır.

sik-erkek-ceket-modelleri.jpg

Kadifeyi Hayatınıza Alın

2018 erkek kış modasında fazlaca göreceğiniz kadife, düz ve fitilli seçenekleri ile sokak modasında oldukça büyük bir yer kaplıyor. Siz de kadifeyi hayatınıza alarak 2018 trendlerini yakalamaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Denim Ceketler İle Stilinizi Oluşturun

2018 erkek sokak modası denince akla ilk gelen tabi ki denim ceketler oluyor. Düz, armalı, yırtık ya da taşlanmış denim ceketler ile en güzel sokak stilini siz yaratabilirsiniz

Şal Ve Atkı En Dikkat Çekici Aksesuarınız Olsun

Erkek sokak modası 2018 yılında da şal ve atkılar es geçilmemiş durumda. Aksine eskiye oranla daha geniş ve uzun boyutlardaki şalları günlük tarzınıza ilave ederek sokak modasının tam göbeğine ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkekleri Daha Seksi Gösteren Aksesuarlar

Erkek Atkı Modelleri Ve Bağlama Şekilleri

Ahmet DOĞDU

Saat Almak isteyen Erkekler için Marka Tavsiyeleri

Ahmet DOĞDU

Yılbaşında Bir Erkeğe Alına Bilecek Hediyeler

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Smart Casual Stil Nedir?

Çorap Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz