Image default
Erkek Moda

2018 Kış Sezonunda Erkek Modasının Öne Çıkan Parçaları

Moda, önceki dönemlerde yalnızca kadınlar tarafından yoğun olarak takip edilmekteydi. Ancak zamanla dış görünümün oldukça önem kazanması ve insanların kendilerine ait bir tarz yaratma çabaları, erkeklerin de moda ile yakından ilgili olmasına zemin hazırladı. Bakımlı ve giyimine önem veren erkekler için 2018 erkek modasında öne çıkan parçalar nelerdir tek tek paylaşıyoruz.

balikci-yaka-erkek-kazaklar.jpg

Balıkçı Yaka Kazaklar

Erkek giyiminde oldukça ayrı bir yeri olan balıkçı yaka kazaklar, 2018 yılında birbirinden farklı model ve renk seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Özellikle bordo, bej ve yeşil tonların hakim olacağı 2018 kış sezonunda kıyafetlerinizi balıkçı yaka kazaklar ile tamamlayarak oldukça şık bir stile sahip olabilirsiniz.

kadife-ceket-pantolon.jpg

Fitilli Kadife Ceket Ve Pantolonlar

2018 erkek kış modası içinde en çok karşılaşacağınız ürünlerden biri de fitilli kadifeden oluşturulan giysiler olacak. Özellikle ceket ve pantolonlarda göreceğiniz fitilli kadife kumaşları tercih ederek diğerlerinden bir adım önde olabilirsiniz.

Kısa Paça Pantolonlar

Son birkaç yıldır hayatımıza girmiş olan kısa paçalı pantolonlar, erkek modasında en dikkat çeken ve en çok tercih edilen ürünler arasına girmeyi başardı. Hal böyle olunca 2018 kış modasında da gerek kadife, gerek kumaş, gerekse kot pantolonlarda kısa paçalar yerini aldı.

kurklu-deri-ceket.jpg

Kürk Detaylı Palto Ve Deri Ceketler

Erkeklerin daha havalı ve daha gösterişli bir tarza sahip olması için 2018 kışında tek yapması gereken şey, kürklü palto ve deri ceketleri tercih etmek olacaktır. Her modelde ve her renkte bulabileceğiniz kürk detaylı ceket ve paltolar ile kendi tarzınızda zirveye çıkabilirsiniz.

Oldukça Gösterişli Atkı Ve Şallar

Erkek modası içinde daima yeri olan atkı ve şallar, 2018 kış sezonunda da yerini koruyor. Sadece sıcak tutmak amaçlı değil, kombin etme ve stil sahibi bir görüntü çizmek için de bu kış birbirinden şık şalları tercih edebilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

Chris Bosh İle Yeni Erkek Stilleri!

Ahmet DOĞDU

Ayakkabı ve Kıyafet Modası

Ahmet DOĞDU

PRADA VE RICHARD HAINES

Ahmet DOĞDU

En Tarz Erkek Tişörtleri 2017

Blazer Ceket Altına Nasıl Ayakkabı Tercih Edilmeli?

Sandalet mi Terlik mi?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz