Image default
Erkek Moda

2018 Kışı için Büyük Soru: Kaşmir mi, Şişme Montlar mı?

2017-2018 sonbahar kış modası beklentileri şimdiden oluşmuş durumdadır. Dünya modasında yansımaların şimdiden başladığı kış kıyafetleri her tarza, her stile uygun çeşitlilikte renk cümbüşü ile bizleri karşılayacak kadar fazla seçenek barındırıyor. Özellikle dış giyim alanında seçeneklerin çeşitlendiği 2018 yılının öne çıkan markalar tarafından yapılan lansmanlarında kaşmir montların bol bol karşımıza çıkacağını görüyoruz. Bunun yanında her dönem vitrinleri süsleyen, rahatlığı simgeleyen şişme montların da bu yıl yine ulaşılabilir olduğu bir gerçek. Gelin 2018 yılında dış giyim seçimlerinizi etkileyebilecek moda akımlarına beraber göz atalım. Hadi başlayalım:

Kaşmir Montlar ile İtalyan Erkeği İmajını Yakalayın

2018-erkek-kis-modasi.jpg

Klasik sevenler için tutku olan Kaşmir dış giyimde montlara, kabanlara da yansımış durumda. Her yıl seçimleri arasına kaşmir kıyafetler ekleyenler bu yıl yine alternatif bulmakta zorlanmayacak. Çünkü 2018 yılında kaşmir kumaşlar bol bol görüleceğe benziyor. Kaşmir kumaşlarda kıyafetler seçerken renklerden faydalanma imkanı da bulacağınız sonbahar-kış modasında, klasik seçimleri olanlar siyah ve lacivertin asil ve kurtarıcı dokunuşuna tutunuyor. Bunların yanında bu yıl toprak tonları ve vizon renkleri yine kaşmir dokusuyla mükemmel uyum sağlamaya aday. Kaşmir montlar tercih edilirken spor şık bir kombin ile kullanırken çok kalabalık olmamaya özen göstermek net ve şık bir görünüm sağlayacaktır.

Şişme Montlar ile Spor Şık Kombinlere İmza Atın

erkek-mont-modasi.jpg

Şişme montlar her yıl hakimiyet kurduğu gibi bu sene de kurtarıcı parçalardan. Farklı tarzlardaki şişme montlar ile klasik takım elbiseler bile kullanılabilir 2018 modasında. Burada şişme montun boyutları şekli ve tarzı çok önemlidir. Tabi renk seçimi de klasik siyahlardan ve koyu tonlardan mı yoksa gri, mavi ya da yeşil gibi renklerden yana mı olacak buna da karar vermekte fayda var. Tarzınızın yansıması olan kıyafet seçimlerinde şişme mont ile bazen klasik bir kombin bazen spor bir kombin yapmak sizin elinizde bulunuyo. Burada kıyafet seçimi, ayakkabı ve aksesuar seçimi bütünlük adına belirleyici olacaktır.

Stilinize Göre Mont Seçimi Yapın

erkeklere-mont-onerileri.jpg

Stilini tamamlamak için mont seçimi yaparken bir kişinin dolabında hem kaşmir hem şişme bir parça olabilir. Burada asıl önemli olan kombini tamamladığın parçaların renk uyumu ve sahip oldukları tarzın yansımasıdır.

Benzer Yazilar

Renk ve Desen Ayrımı İle Bütün Bir Parça Düzeni!

Ahmet DOĞDU

Erkekler Vücut Tipine Göre Nasıl Giyinmeli?

Erkekler için Doğru Fular Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği Modası

Ahmet DOĞDU

Yeni Moda: Vücuda Oturan Takım Elbiseler

Ahmet DOĞDU

Erkek Dolabında Olması Gereken Parçalar Nelerdir?

Editor

Yorum Yaz