Image default
Erkek Moda

2018 Kışının Dikkat Çeken Detayları

2017-2018 sonbahar kış modasında erkekler farklı stillerine uygun seçeneklere sahip olacak. Özellikle koyu renklerin kullanılacağı kış mevsimi için klasik sevenlere özel takım elbiseler, spor şık montlar ve aksesuar setleri ön plana çıkacak. Şimdiden kış için stil önerileri ve örnek parçalar ile ilgili detaylar çoğalıyor. Kış ve sonbahar dönemi erkek giyim tarzları, 2017 2018 sonbahar kış trendleri gibi merak ettiğiniz konular için yanıtlar bulabileceğiniz yazımızda gelin moda örneklerini beraber değerlendirelim. Hadi başlayalım!

Kış İçin Dikkat Çeken Detaylar

2018-kis-erkek-modasi.jpg

Kış mevsiminde hem spor tarzını koruyacak hem şık seçimler yapmaya uygun çok fazla parça olacak. Bohem tarzın hâkim olacağı modeller de bulunurken bazı sade seçimler ile klasiklerden uzaklaşamayanlar tatmin olacağa benziyor. Stilinizi tamamlayacak şal, bere, saat, kemer gibi aksesuarlar ile ise giydiğiniz kıyafeti gündüz, gece, spor ya da şık olacak yorumlamanız mümkün. Şimdiden yeni modeller konuşulurken 2018 2019 moda trendleri bile gündeme gelmeye başladı.

Ayakkabı ve Aksesuar Seçimi

erkek-kis-modasi-nasil.jpg

Ayakkabı seçiminizde özel gece kullanımı için rugan şık klasik ayakkabılar bulabileceğiniz gibi spor seçimler de mevcut. Özellikle hantal botlar ve kotu tonlarda ayakkabılar bol bol karşımıza çıkacak. Kısa boylu erkekler için ayakkabı seçimi yapılırken pantolon boyuna dikkat edilmesi şart. Ayakkabı bilekten bir model seçildiğinde ve pantolon yukarıda kaldığında bu kişinin boyunu daha da kısa gösterebilir. Bu yüzden seçim yapılırken boyu kesmeyecek pantolon boyu bilek altına inen modeller tercih edilmelidir.

Takım Elbise ile İlgili Dikkat Çeken Detaylar

erkek-kis-modasi-2018.jpg

Takım elbise seçiminde özellikle ofis şıklığı, özel gün şıklığı ve klasik tarzlarda takım elbise tüm tarzınızı yansıtacak temel parçadır. Takım elbisenin şekline göre kombininiz ve tüm havanız değişir. Kısa boylu erkekler için takım elbise seçiminde ceket boyunun çok uzun olmamasına dikkat edilmelidir. Çok bol modeller, geniş kesimler ve desen ya da enine çizgiler boyu daha da kısa gösterecektir. Bu yüzden koyu renkler, sade desenler ve slim fit kesimler bu konuda yardımcı olacaktır. Takım elbiselerinize uyumlu saatler kullanarak ve ayakkabı ile kemer renginizi birebir tutarak şıklığını arttırabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Kokusuna Önem Veren Erkekler için Burberry Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Sandalet mi Terlik mi?

Ahmet DOĞDU

Gömlek Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Kruvaze Ceketsiz Erkek Olmaz!

Ahmet DOĞDU

007 James Bond Stilinin Sırları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz