Image default
Erkek Moda

2018 Yelek Stili

Yelek her dönemin kurtarıcısı, tamamlayıcı detayı olmuştur. Hangi tarzda giyinirseniz giyinin her tarza uygun bir yelek modeli her dönemin modası içinde mutlaka yer almaktadır. Kadın ya da erkek klasik yelek, cepken yelek, kumaş yelek ya da spor yelek derken yelek modelleri çeşitlendirilerek her dönem artış göstermiştir.

erkek-yelek-modelleri.jpg

Yün yeleklere dönüş

El emeği göz nuru dedikleri tabir tam da 2018 yılını anlatacak şekildedir. Anne yeleği ve yapılışları şimdiden araştırılıp öğrenilmeye başlanmıştır bile. Bu senenin gerek spor gerekse klasik tarzları için vazgeçilmezleri arasında yer alacak olan yün yelekler ile geçmişin izlerini üzerinizde yansıtacaksınız.

suveter-modelleri.jpg

Şişme yelekler vazgeçilmezim diyenlere

Kadın ya da erkek şişme yelek modelleri de modası hiçbir zaman geçmeyen bütünleyici unsurlardan olmaya devam ediyor. Kot pantolon üzerine giymiş olduğunuz gömleğinizi tamamlayacağınız şişme yelekleriniz ile sonbahar esintilerini bertaraf edeceksiniz.

erkek-yelek.jpg

Klasikten vazgeçmeyenlere

Erkek cepken yelek modelleri bazı dönemlerde inişe de geçmiş olsa, her dönem varlığını az çok sürdürmeye devam etmiştir. Belirli bir kullanıcı kitlesi olan cepken yeleklerin bu dönem de popülaritesini arttıracağı görülüyor. Özellikle klasik takımlarını tamamlamak isteyenler için vazgeçilmez olan cepken yeleklerin kullanım alanları tabi ki kumaş pantolon ile sınırlı değildir. Aynı zamanda da keten pantolonların üzerine slim fit olarak giyilmiş bir gömlek ile de tamamlanabilecek cepken yelek modelleri de 2018 baharına damga vuracak modeller arasında yer almaya aday gibi görünüyor.

Klasik tarzda giyinenlerin tercih edebileceği bir diğer model de klasik yelek çeşitleri olarak karşımıza çıkar. Klasik yelekler de sıcaklarda takımın ceketini giymek istemeyenler için klasik şıklığını kombinleyebileceğiniz seçenekler olarak sizlere sunulmuş tercihler arasındadır. Siz de hala yelek stilini benimsemediyseniz, 2018 yılı sizin için en uygun dönem olacaktır.

 

Benzer Yazilar

Biegert & Funk tarafından QlockTwo W

Ahmet DOĞDU

2016’da Renkli Takımlar Moda Dünyasında

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Yeni Trend Spor Giyim

Ahmet DOĞDU

Mango 2016 Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Klasik Giyinmeyi Seven Erkekler İçin Stil Önerileri

Kış Geldi Kazaklar Geldi!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz