Image default
Erkek Moda

2019 Converse Modelleri  

Bez ayakkabı denildiğinde ilk akla gelen marka Converse oluyor. Özellikle gençlerin beğenisini kazanan bu ayakkabılar, uzun yıllardır güncel modanın bir parçası. İster spor ister klasik giyinin, Converse ayakkabı ile şıklığınızı farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Eğer “2019 Converse modelleri nedir?”, “Yeni 2019 Converse koleksiyonu nasıl?” diye merak ediyorsanız cevabı bu yazıda, okumadan geçmeyin!

Özgür Ruhu Yansıtan Asi Modeller 

Özellikle Rock müziğin popüler olduğu yıllarda asi ve özgür stilin temsili olarak kullanılan bu ayakkabılar, pek çok ünlü erkek tarafından tercih ediliyor. Nirvana’nın solisti olan Kurt Cobain’in de çok severek giydiği Converse, Grunge müziğin de sembolü haline gelmişti. Salaş ve rock stilinde giyinmeyi seviyorsanız 2019 Converse All Star modellerinden siyah, bordo, ekose desenli veya zımbalı deri modellerine bakmanızı öneririz.

2019 Converse All Str
2019 Converse All Star

Eğlenceli Desenleriyle Dikkat Çeken Converse Modelleri 

Farklı bir öneri olarak desenli Converse modellerinden bahsedebiliriz. Çeşitli desenlerin yanı sıra, Converse ayakkabıları arasında en dikkat çekici olanları popüler çizgi film karakterlerinin basılı olduğu modeller. The Simpsons, Tom and Jerry ve Rick and Morty gibi çizgi filmlerin karakterlerini taşıyan bir ayakkabıya kim dönüp bir kez daha bakmaz ki! Erkek modasında şık, eğlenceli ve renkli bir tarz yakalamak Converse ayakkabılarla çok kolay!

2019 Converse Modelleri
2019 Converse Modelleri

Zamansız Modası ile Klasik Converse Modelleri 

Risk alamam diyorsanız 2019 Converse modelleri bir yana, siz yine Converse All Star markasının klasiği haline gelmiş olan siyah ve beyaz Converse ayakkabıları tercih edin! Düz renkli converse ayakkabılar 2019 erkek keten gömlek modelleri dahil bütün kıyafetlerinizle uyum sağlayarak size kolay bir şıklık sağlayacaktır. Ayrıca Converse ayakkabılarınızı son zamanların eğlenceli modası renkli çoraplar ve bağcıklarla birlikte kullanarak özgün bir stil yakalamanız da mümkün!

Benzer Yazilar

Erkek Sakal Bakımı Nasıl Yapılır?

Ahmet DOĞDU

Damatlığınıza Yakışacak Kravat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Aksesuar Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Urban Giyim Tarzı Nasıl Olur?

Editor

Kol Düğmesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

En Şık Erkek Eldivenleri