Image default
Erkek Moda

2019 Erkek İlkbahar Trendleri

Şık görünmek ve etrafındaki kadınların dikkatini çekmek birçok erkeğin hayali olmaktadır. Oysaki çok basit ve kolay kombinler sayesinde dikkat çekici ve şık görünmek mümkün olmaktadır. 2019 erkek ilkbahar trendleri ise birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Ünlü tasarımcıların sunmuş oldukları ilkbahar koleksiyonlarında yine çok konuşulacak birçok kıyafet yer almaktadır. İlkbahar sezonunda ise bel çantaları, ceketler ve şapkalar oldukça ön planda olmaktadır. Bunun yanında özlenen 70’li yılların esintileri de dikkatleri fazlasıyla üzerine çekecektir.

Deri Parçalar Ön Planda

Deri ceketleri kim sevmez ki… 2019 erkek ilkbahar modası ise deri ceketleri adından fazlasıyla konuşturacak gibi duruyor. Bunun yanında deri pantolonlar da ön planda olmaktadır.

Bel Çantaları 2019 Trendi

Kadınlar arasında çok fazla ilgi duyulan ve kullanımının kolay olması nedeni ile beğenileri üzerine toplayan bel çantaları erkek modasında da ön planda bulunmaktadır. Bol ve salaş bir tişört, altına şort veya jean pantolon, fermuarlı hırka ile bel çantaları kombinlendiği zaman çok şık bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Bu Sezonda 70’lere Dönüş

Birçok ünlü tasarımcının koleksiyonları incelendiğinde 70’li yıllara dönüş olduğu görülmektedir. Bol, yüksek bel pantolonlar, dar gömlekler, ceketler… 70’lerin şık ve tarz parçaları, günümüz modasına uyarlanarak çok şık görümler oluşturulmaktadır. Gömleklerde düz renklerin yanında çiçekli gömlekler de ön planda olmaktadır. Bunun yanında fötr şapkalar ve fularlar ile daha şık ve göz kamaştırıcı görünebilmektedir.

İlkbahar Modasında Sokak Tarzı

Sokak modasında da şıklığı ile adından konuşturmak isteyenler, bu sezonda salaş pantolonlar ve tişörtler ile yapacakları kombinlerde spor şık bir görünüm elde edebilmektedirler. 2019 ilkbahar modası içerisinde ise aksesuarlar dikkat çekmektedir. Asimetrik güneş gözlükleri, bel çantaları ve şapkalar ile çok şık bir görünüme sahip olunabilmektedir.

Benzer Yazilar

En Doğal Peeling Önerileri

Editor

David Beckham Saç Modelleri

Editor

Erkekler İçin Spor Çanta Modelleri

En Tarz Giyinen 5 Türk Erkek

Ahmet DOĞDU

Esmer Erkekler İçin Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Kadınlar İçin Daha Çekici Olmak Mı?

Ahmet DOĞDU