Image default
Erkek Moda

2019 Erkek Keten Gömlek Modelleri

Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde 2019 erkek keten gömlek modelleri nelerdir? Erkek keten gömlek ve pantolon alırken nelere dikkat etmelisiniz? Erkek keten gömlek büyük beden alacaklar nelere dikkat etmeli; bu yazımızda değineceğiz.

2019 Erkek Keten Gömlek Trendleri

Özgün bir tarz yakalamak istiyorsanız bu sene trendleri takip etmelisiniz. Alacağınız gömleğin pantolonunuza, paltonuza ve vücudunuza tam oturması gerekmektedir. Boyunuz ve kilonuzla uyumlu erkek keten gömlek ve pantolon almaya özen gösteriniz. Özellikle erkek keten gömlek büyük beden alacaklar buna daha da dikkat etmeliler.

Erkek Keten Gömlek Büyük Beden
Erkek Keten Gömlek Büyük Beden Önerileri

Bu yıl kareli ve açık çizgilerden oluşan gömlekler trendlerin başını çekiyor. Günlük giyimde ise düz beyaz erkek keten gömlekler ön plana çıkıyor. Ayrıca özel davetlerde spor kesim mat gri gömlekler de trendler arasında yerini alıyor. Ekose modelli erkek keten gömlekler bu yıl trend olmaktan çok uzaktalar. Bu yüzden şu an için almak pek makul olmayabilir.

Erkek Keten Gömlek ve Pantolon
Erkek Keten Gömlek ve Pantolon Kombinleri

Gömlek Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gömlek seçerken dikkat etmeniz gereken temel kural kilo ve boyunuzla uyum içinde olan gömlekleri almanızdır. Aksi halde bol gelebilir veya kilolarınız gömlekten sarkabilir. Gömlekleri eğer fit bir vücudunuz varsa tek başına veya kombinleyerek giyebilirsiniz. Fit vücuda sahip olmak istiyorsanız vücut tipine göre spor yapmak ile ilgili bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Çok bol veya taşan gömlekler tarzınızı bozabilir. Eğer kısa boylu veya büyük bedenliyseniz geniş yakalı gömlekleri tercih etmelisiniz. Aldığınız gömlek kaliteliyse uzun yıllar giyebilirsiniz. 2019 erkek keten gömlek modelleri genelde kaliteli kumaşlardan yapıldığı için seçtiğiniz markaya dikkat etmeli ve indirimleri yakından takip etmelisiniz. Büyük bedenler slim fit gömlekleri tek başına giyeceklerse uzak durmalılar ya da başka bir şey ile kombinlemeliler. Gömlek seçiminizdeki tercihleriniz size günlük yaşamda şıklık katacaktır. Bu yüzden seçiminizi yaparken yukarıdaki özelliklere dikkat etmelisiniz.

Benzer Yazilar

Chris Bosh İle Yeni Erkek Stilleri!

Ahmet DOĞDU

Dolabınızda Bulunması Gereken 5 Ayakkabı Modeli

Erkekler İçin Yeni Trendler

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Smart Casual Stil Nedir?

Erkekler İçin Kış Spor / Klasik Gömlek Seçimleri

Editor

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Siyah Takım Elbise Neden Önemlidir

Editor