Image default
Erkek Moda

2019 Erkek Keten Pantolon Modelleri

Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde erkek keten pantolon trendleri neler? Erkek keten pantolonlar alırken nelere dikkat etmeliyiz? 2019 Erkek keten pantolon ve ceket kombinleri nasıl yapılır? erkek keten pantolon kombinine neler eklenmeli? Bu yazımızda değineceğiz.

Erkek Keten Pantolonlar
Erkek Keten Pantolonlar

Erkek Keten Pantolon Trendleri

Daha şık ve olgun görünmek için bu yıl erkek keten pantolon trendlerinde siyah ve koyu kahverengi öne çıkıyor. Eğer hem spor hem de şık görünmek istiyorsanız bu renkleri tercih etmelisiniz. Erkek keten pantolon kombinine uygun olarak örneğin, siyah pantolon tercih ettiyseniz beyaz metal kordonlu bir saatle veya bileklikle kombinleyebilirsiniz. Sonbahar aylarında genelde kıyafetlerin rengi koyulaşabilir. Fakat her sezon belli kıyafetlerde renklerin açık olduğunu görebilirsiniz. 2019 Erkek keten pantolon ceket kombinleri de her zaman olduğu gibi bu sonbaharda da sıklıkla kullanılacaktır.

Bu yıl kırmızı ve turuncu renkler kazaklarda ön plana çıkıyor. Eğer açık renkleri tercih edecekseniz erkek keten pantolon alırken siyahın açık tonlarını, krem ve beyaz renkli pantolonları tercih edebilirsiniz. Renkli kaban ve palto seçimlerinizde de aynı kuralların geçerli olduğunu unutmayın. Havalı erkeklerin görünümünde dikkat ettikleri en önemli faktör aksesuar seçimi olarak göze çarpmaktadır. Eğer bu sezon doğru aksesuar seçimi yaparsanız sezon boyu çok şık olabilirsiniz. Zıt renkler bu yıl trend olduğu için açık renkli kıyafetleri koyu renkli aksesuarlarla, koyu renkli kıyafetleri açık renkli aksesuarla kombinlemeye özen göstermelisiniz.

Erkek Keten Pantolon Ceket Kombinleri
Erkek Keten Pantolon Ceket Kombinleri

Erkek Keten Pantolon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Pantolon erkeğin en önemli kıyafetlerinden biri bilhassa keten pantolon alırken diğerlerine göre dikkat etmeniz en temel kural, pantolonunuz ne dar ne geniş ne çok uzun ne de çok kısa olmalıdır vücudunuza tam oturmalı sırıtmamalıdır. Önemli gecelere katılacaksanız lacivert ve siyah pantolonları tercih etmelisiniz. Bunların yanında eğer kemer de takacaksanız koyu renkli ve gösterişsiz kemer takmalısınız. Bu bilgiler ışığında erkek keten pantolon kombin tercihlerinizi yaparak bu sezon bomba gibi görünebilirsiniz.

Benzer Yazilar

2016 yılı erkek modasında sürpriz: Neon Renkler

Ahmet DOĞDU

Kadınları Etkilemek İçin Nasıl Bir Tarzım Olmalı?

Editor

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor

Erkeklerde 2016 Gömlek Modası

Ahmet DOĞDU

Dar İç Çamaşırı Erkeklere Zararlı Mı?

Ahmet DOĞDU

Timberland Kompakt

Ahmet DOĞDU