Image default
Erkek Moda

2019 Erkek Saç Modası

Bildiğimiz gibi erkeklerin saç şekilleri görünüşünde büyük rol oynar. Mükemmel bir görünüş istiyorsanız saç modasını yakından takip etmelisiniz. Gelin sizinle erkek saç modası için bu yıl hangileri trend onlara bir göz atalım.

Kısa saç modelleri erkek modası
Kısa saç modelleri erkek modası

Erkek Kısa Saç Modelleri

İyi bir erkeksi görünüm istiyorsanız kısa saç modelleri erkek için mükemmel bir tercih olacaktır . Size kolaylık sağlayacak olan bu saçların bakımı kolay şekillendirmesi pratiktir. Size tavsiyem bu yılın en popüler kısa saçı olan yanlarını kısa kestirip üst kısmını uzatmalısınız. Bu sayede saçlarınız güzel bir görünüme sahip olacak ve yanlar kabarmayacaktır. Ayrıca uzun bıraktığınız üstleri geriye tarayarak özel ve bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Bu görünüşü korumak için saç tutucu sprey kullanmayı da unutmamalısınız. Sürekli popülerliğini koruyan 3 numara saç modeli ise her erkeğin aklından bir kez olsun geçmiştir. Senin de aklından geçtiğini biliyorum. Erkeklerin 3 numara saç modelini tercih etmelerinin başlıca sebepleri kırılmalar ve dökülmelerdir. Erkeler arasında 3 numara saç modelinin yakışmasının sebebi kafa yapısı ile doğru orantılıdır. Eğer kafanızın arkada yapısı oval ya da yuvarlak ise bu model size kesin olarak yakışacaktır. Erkeklerin saçlarına çizik attırma hevesi her geçen yıl artış göstermektedir. 3 numara saç modelinde ise bu çizikler oldukça dikkat çekiyor. Size tavsiyem saçınıza çizik atmak istiyorsanız bu model biçilmiş kaftan.

Erkek Uzun Saç Modelleri

Kadınlarda olduğu gibi uzun saç modelleri erkek içinde büyük önem taşır. Uzun saçlar herkesin hoşuna gider ama bakımı, uzatması ve şekillendirmesi zordur. Büyük bir emekle uzattığınız o güzel saçlarınızın modanın gerisinde kalsın istemiyor musunuz? işte size 2019 yılında en çok tercih edilen erkek uzun saç modelleri. Erkek uzun saç modelleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Man Bun modelidir. Man Bun modeli, saçların tutulup arka kısımda toka yardımıyla birleştirilmesidir. Erkeklerin kullandığı uzun saç modelleri arasında öyle bir saç modeli vardır ki, diğerlerine kıyasla çok dikkat çekicidir.

Uzun saç modelleri erkek modası
Uzun saç modelleri erkek modası

Siz de dikkatleri üzerinize çekmek ve saçınızın bir kısmını uzatmak istiyorsanız bu model tam size göre. Mohawk saç kesimi için saçlarınızın yan kısımlarının uzun, orta kısımların ise 4 veya 8 cm aralığında olması gerekiyor. Şekillendirici jeli parmaklarınızla saçlarınıza, kökten uca doğru uygulayınız. Dik bir görünüm için parmak uçlarınızla tutamları tek tek şekillendirebilirsiniz. Dağınık bir görünüm istiyorsanız, karışık şekilde, düzgün bir görünüm istiyorsanız aynı yöne doğru şekil vermenizi öneriyorum.

Benzer Yazilar

2017 Erkek Sokak Modası

Mezun Olacak Erkekler İçin Erkek Mezuniyet Kıyafetleri

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Editor

Sonbahar Erkek Kombinleri

Editor

Son Zamanların Modası Hipster Erkek Nedir?

Dar İç Çamaşırı Erkeklere Zararlı Mı?

Ahmet DOĞDU