Image default
Erkek Moda

2019 İlkbahar Yaz Erkek Gözlük Modası

Birbirinden farklı güneş gözlükleri, yaz aylarında bir erkeğin en güzel aksesuarı olmaktadır. 2019 ilkbahar yaz gözlük modası içerisinde ise oldukça farklı tasarımlar dikkatleri çekmektedir. Birçok erkek bu sezonda gözlükleri ile dikkatleri üzerine toplayacaktır. Kare, renkli veya asimetrik kesim güneş gözlükleri ve yazın enerjisi birleşerek, oldukça çılgın kombinler oluşturulabilmektedir.

Renkli Camlı Gözlükler

Hiç şüphesiz bu sezonda güneş gözlükleri arasında renkli camları olan güneş gözlükleri dikkat çekmektedir. Çılgın ve havalı görünmesi nedeni ile birçok erkeğin bu sezon tercihi olacaktır. Bu güneş gözlüklerini ise kombinlemek oldukça kolaydır.

Asimetrik Kesim Güneş Gözlükleri

2019 ilkbahar yaz sezonu içerisinde asimetrik kesim güneş gözlükleri birçok kişi tarafından tercih edileceğe benziyor. Oldukça farklı tasarımları olması nedeni ile farklı bir görünüm katmaktadır.

Geometrik Güneş Gözlükleri

Son zamanlarda geometrik güneş gözlükleri de birçok kişinin tercihi olmaktadır. Özellikle altıgen kesim güneş gözlükleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Altıgen güneş gözlükleri ise genel olarak renkli camlı olmaktadır. Çok farklı bir görünüm katması nedeni ile birçok erkek geometrik güneş gözlüğünü tercih etmektedir.

Damla Gözlük Modeli

Yıllardan beri birçok erkeğin tercihi damla güneş gözlükleri olmaktadır. Çok kolay kombinlenmesi ve birçok yüz şekli ile uyum sağlaması nedeniyle birçok erkek tarafından tercih edilmektedir. Havalı ve karizmatik bir görünüm elde etmek isteyen erkekler damla gözlük modelini tercih etmektedirler. Yıllardan beri tercih edilen damla modali bu sezonda da ön planda olmaktadır. Ayrıca damla gözlük modellerinin ise bu sezonda daha farklı tasarımlar ile alıcılarla buluştuğu gözlemlenmektedir. Gözlüklerin üst kısımlarının klasik modellerdeki gibi dik değil, uçlarının biraz daha yuvarlak ve asimetrik olduğu görülmektedir. Damla gözlük modeli farklı tasarımları ile bu sezonun göz bebeği olmaya aday.

Benzer Yazilar

2014 Yılı Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Yaşa Göre Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Editor

Timberland Kompakt

Ahmet DOĞDU

Gömlek Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

2019 Erkek Saç Modası

Ahmet DOĞDU

Mevsimlik Mont Arayışında Olan Erkekler için Barbour Mont Modelleri

Ahmet DOĞDU