Image default
Erkek Moda

2019 İlkbahar Yaz Erkek Modası Nasıl Olacak?

2019 ilkbahar yaz erkek modası şimdiden belli oldu ve birçok ünlü marka tanıtımını yaptı bile. Peki, modaya ayak uydurmak isteyen erkekler nasıl giyinecekler? Ünlü bir marka Yaptığı defilede, Michael Jackson’a ait They Don’t Care About Us şarkısından esinlenerek hazırlanan 100 parçayı tanıttı. Bu da gösteriyor ki ilkbahar ve yaz aylarında bol giyim, canlı renkler, grafik desenler, bol ve rahat pantolonlar ve deri kıyafetler yeniden gündemde olacak.

Özellikle grafik desen sevenler bol pantolonlarının üzerinde kullanabilirler. Rahatı seven erkekler ise bol pantolon modası sayesinde daha rahat nefes alacağa benziyor. Uzun zamandır devam eden sokak modası epeyce geri plana düşecek. Kısa şortlar yeniden gündeme gelirken renkler arası zıtlık güzel kombinlerin ortaya çıkmasını sağlayacak.

Erkek ilkbahar/yaz modası 2019 Renkli Geliyor

Neon renkler pastellerle birlikte kullanılacak. Erkek ilkbahar/yaz modası 2019 yılına uyum sağlayım derken takımların bile neon oluşu sizi korkutmasın. Pastel renkleri tercih ederken kıyafetlerinizi neon rengi aksesuar veya tek parçalarla tamamlayabilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan beyaz renk yine yerini en üstte koruyor. Özellikle bronz teni sevenlerin tercihi olan beyaz, bol ve rahat kıyafetlerle sizlere eşlik edecek.  sokak giyiminden uzaklaşılarak couture tarzı dikişler takım elbiseleri oluşturacak. Terzi işçiliği olarak da değerlendirilen bu kesimler serbest kesimlerle hayatımıza geçiş yapıyor.

2019 İlkbahar/Yaz Erkek Modası Trendleri

2019 ilkbahar/yaz erkek modası trendleri arasında en dikkat çekeni ve kombinlerin yıldızı olacak olanı el çantaları her erkeğin vazgeçilmezi olacağa benziyor. Özellikle de modaya ayak uyduran erkekler için bu trend hayat kurtarır nitelikte.

Bol kesimi olan jeanler yine gündemde. Eskiden babalarımızın giydiği bu oldukça rahat olan kesim erkeklerin bol kesim gömlek veya t-shirtleri ile oldukça rahat bir yaz geçirmelerine olanak sağlayacak. ilkbaharın vazgeçilmez parçalarından trençkotlar logolu bir şekilde hareket kazanarak kullanımınıza sunuluyor. Renkli ve hareketli tarzı ile hemen her kıyafetinizle kombinlenecek şekilde kullanmanızı sağlayacak.  yaz ve bahar aylarında retro gömlekler, kısa şortlar, bol cepli kıyafetler ve print t-shirt ile oldukça renkli ve hareketli bir yaz geliyor.

Benzer Yazilar

Erkek Giyim Sonbahar Kış Renkleri 2013-2014

Ahmet DOĞDU

Yeni Trend Erkek Gömlekleri

Ahmet DOĞDU

Hangi Erkek Giyim Tarzı Daha Çekici?

Erkek Süper Kahraman Tişörtleri Modası

Ahmet DOĞDU

Zara Yeni Koleksiyon

Ahmet DOĞDU

2017 Yılında Tercih Edilebilecek Sandalet Modelleri