Image default
Erkek Moda

2019 İlkbahar/Yaz Erkek Saç Kesimleri

Hiç şüphesiz bir erkeğin en doğal ve güzel süslerinden biri saçları olmaktadır. Saçlar sayesinde birçok erkek etkileyici bir görünüme kavuşmaktadırlar. Saç kesimi de bu nedenden dolayı çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Saç kesimi ile olduğundan daha karizmatik ve yakışıklı görünmek mümkün olmaktadır. 2019 ilkbahar/ yaz sezonunda erkek saç kesimi içerisinde ise birçok model dikkat çekmektedir. Klasik saç kesimlerinin yanında oldukça havalı saç kesimleri bulunmaktadır.

Kıvırcık ve Salaş Model Bu Sezon Çok Popüler

Kıvırcık saç tipine sahip olan erkekler bu sezon oldukça şanslı. Bu sezon kıvırcık saçlar ön planda olmaktadır. Saçları kıvırcık olmayan erkekler hiç üzülmesin. Artık erkek kuaförleri başarılı bir şekilde perma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Özellikler yuvarlak yüz tipine sahip erkeklerde kıvırcık saçlar çok havalı görünmektedir. Orta uzunluğa sahip kıvırcık saçlar, çeşitli bakım kremleri ile kolay bir şekilde şekil almaktadır.

Asimetrik Kesim Bu Sezon Yine Moda

Erkek saç kesim modelleri arasında yakın zamanlarda görülen asimetrik kesim, bu sezon yine oldukça popüler bir durumda yer almaktadır. Özellikle genç kesim erkekler arasında git gide yaygınlaşan kesimlerden biri olmaktadır. Büyün yüz tiplerine uygun bir kesim olduğundan dolayı birçok erkek tarafından tercih edilmektedir. Bir tarafı uzun, bir tarafı kısa olan asimetrik kesim ile isteyen her erkek oldukça havalı görünmektedir.

Keskin Çizgili Saç Modeli

Saç ayrım yerinde bulunan çizgi, erkeklerde çok havalı bir görünüm oluşturmaktadır. Ayrımın alt tarafı biraz kısa bırakılırken, ayrımın diğer tarafı biraz daha uzun bırakılmaktadır. Bunun yanı sıra salaş bir saç modeli kullanmak isteyen erkekler ise saçlarının ön ve üst kısımlarını uzatarak ve etrafını çizerek, havalı bir görünüme ulaşmaktadırlar.

Orta Uzunlukta Saç Kesimi

Orta uzunluksa saç kesimi birçok erkek tarafından tercih edilmektedir. Bu sezonda yine ön plana çıkmaktadır. Orta uzunlukta kestirilen saçlar, havalı bir fön çekilerek göz kamaştırıcı olmaktadır.

Benzer Yazilar

Erkek iç Giyim

Ahmet DOĞDU

Kısıtlı Bütçeyle işyerinde Rahat Giyim

Ahmet DOĞDU

2017 Yaz Aylarında Erkekler Neler Giymeli?

Kış Geldi Kazaklar Geldi!

Ahmet DOĞDU

SİYAH BEYAZ ŞIKLIĞI NASIL SAĞLANIR

Ahmet DOĞDU

Bu Yazın Modası Loafer Modeli Ayakkabılar

Ahmet DOĞDU