Image default
Erkek Moda

2019 Yaz Dönemi İçin En Son Şort Mayo Stili

Erkek şort mayo seçiminde dikkat edilmesi gerekli olan çok sayıda ayrıntı kafa karıştırabilir. Ten renginden kiloya, vücut tipinizden bacakların boyuna kadar çok fazla ayrıntı plajdaki görüntünüzü önemli oranda etkileyecektir. Fakat çok önem taşıyan bir ayrıntı daha var ki o da sezonun trendleri. Şortunuz eski moda bir stilde olsun istemiyorsanız ve sezonu ilgiyle takip etmek istiyorsanız yazımız tam size göre. İşte karşınızda 2019 yaz dönemi için şort erkek modelleri ve trendi.

Askeri Kamuflaj Efektli Şortlar

Erkeklerin hiçbir zaman modası geçmeyecek olan askeri giyim tarzı şimdilerde plaja taşınıyor. Erkeksi duruşuyla size de çok yakışacak olan kamuflaj desene sahip şort mayolar bu sezon çok farklı desenlerle ve dokularla karşınıza çıkacak. Bilhassa bacaklarınız inceyse bu tarz, bacaklardaki zayıflığı kapayacaktır. Bacağınız kalınsa haki renk şortlar tam size göre olacaktır.

Beyaz Çizgili Şortlar

Denizci tipi görüntüsüyle mavinin ve lacivertin beyazla birlikteliği yaz plaj modasında da erkeklere ilham veriyor. Bu sezonun trendi ise beyazın yoğunlukta olduğu şort mayolar. Beyaz çizgili olması şartıyla canlı renklerle de gri gibi tonlarda da tercih yapabilmeniz mümkün. Vücut tipiniz inceyse yatay çizgilerle şort mayolar, kilolu bir yapınız varsa dikey çizgilerle şort mayolar tam size göre olacaktır.

Çiçekli Desenli Şortlar da Bu Yaz Çok Trend Olacak

Çiçekli ya da botanik desenli erkek deniz şortu modelleri  bu son zamanlarda da başrollerde. Sadece tişörtler için değil şort mayolar için de stantlarda görebileceğiniz çiçekli ve ağaçlı desenlere sahip şortlar bu yaz da çok moda. Ek olarak palmiye desenleri olan ve flamingo desenli şort mayolar çok traz duracak ve bayanları etkileyecektir.

Benzer Yazilar

Kadınları Etkilemek İçin Nasıl Bir Tarzım Olmalı?

Editor

Erkek Giyiminde Yaz Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeği Çekici Kılan Dış Görünüş Özellikleri

Ahmet DOĞDU

Kıyafetleriniz İçin Modayı Mı Takip Ediyorsunuz?

Ahmet DOĞDU

2019 Erkek Keten Gömlek Modelleri

Editor

Network Outletten Brit Stili

Editor