Image default
Erkek Moda

2019 Yazı Terlik Modası

Sneakerlara veda etme vakti geldiğinde hafif terliklerin zamanı gelmiş demektir. Kapalı ayakkabılara çok fazla alışmış olabilirsiniz ancak terlik giyip kendinizi garip hissetmeyeceğiniz ve tarzınızın dışına çıkmayacak modeller de bulabilmek mümkün.

2019 yaz modası stiliniz ve bütçeniz için en iyi erkek sandalet ve terliklerini bulmak için, çoraplarınızı yere seren en iyi terlikler burada.

Klasik Ama Parmak Arası

Kimi erkekler parmak arası terliklerle daha çok rahat eder. Ancak istediğiniz görünüm plastik havuz terlikleri değilse bu klasik modeller tam size göre. Ayrıca, olağanüstü ortez desteği bunları stil ve işlev için en önemli seçenek haline getiriyor. 2019 yaz ayakkabı modası kategorisinde en sevilenlerden.

2019 yaz modası, 2019 yaz ayakkabı modası

Sportif Terlikler

Nike gibi spor markalarının ürettiği bu ürünlerden alarak hem terlik giyip hem de spor ayakkabı rahatlığını elde edebilirsiniz. Bu yumuşak, kalıplanmış ayak tabanı ile uzun yollar yürüyebilir. Ayrıca spor bir tarza sahipseniz tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Düz-Klasik Terlikler

Klasımızı bozmadan, klasik ayakkabılardan terliklere geçiş yapmayı nasıl başaracağınızı bilmiyorsanız bu terlikler tam size göre. Üzerindeki bantı daha kalın ve ayağı daha çok örten bir tasarı   ma sahip olan bu terlikler, düz renkleriyle de çok fazla dikkat çekmeyecek. Bu sayede ayağınızda görsel olarak hem güzel hem de modaya uygun, aynı zamanda da dikkatleri tamamen üzerine çekmeyen bir model olacak.

Havaianas Parmak Arası Terlikler

Her sene olduğu gibi nu yıl da Havaianas marka terlikler veya Havaianas almasanız da benzer terlikler alabilirsiniz. Bu yıl sevdiğiniz filmlerden esinlenilmiş baskılardaki terlikler oldukça popüler. Jaws temalı bir parmak arası terlik alarak terliklerinizi ayağınızdan çıkardığınızda korkutucu görüntülerle karşılaşabilirsiniz.

Game of Thrones fanıysanız üzerinde baskısı olan Havaianas terlikler bulmak mümkün.

kavaianas terlikler ne kadar, parmak arası terlik, erkek terlik trendleri

Tek Bant Terlikler

Havuz terliği olarak da geçen bu terlikler son yıllarda oldukça moda olmaya başladı. Gençtiğimiz sezonlarda çoparlarla birlikte de giyildiğini gördüğümüz bu sezonda da etkisi devam ettirecek olan tek bant terliklerden bir tane gardrobunuza ekleyebilirsiniz. Bu terlikler için seçeneğiniz renkler sizin tarzınıza göre şekillenebilir. Daha klasik bir tarzınız varsa plaj ortamında kendi tarzınızı bozmayacak, kahve-deri görünümü bant şeklinde ve beyaz tabanlı bir tercih yapabilirsiniz.

Tek bant terliklerde film temalı görünümleri de oldukça popüler. Uygun bir seçenek arıyorsanız H&M’de Marvel temalı terlikleri tercih edebilirsiniz

Tek Bant Cırt Cırtlı Terlikler

Tek bantlı terliklerden tek farkı üzerinin açılıp kapanabiliyor olması. Ancak bu cırt cırtlı ürünler de çok fazla. Özellikle Under Amour gibi markalar bu ürünleri çok fazla üretiyor. 2019 aksesuar trendleri arasında cırt cırtlı ürünler çok fazla seviliyor.

2019 Erkek ilkbahar trendlerini incelemek için tıklayın.

 

Benzer Yazilar

Sonbahar Modasında Nostalji Havası

En Tarz Giyinen 5 Türk Erkek

Ahmet DOĞDU

Çorap Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Erkek Mendili Nasıl Katlanır?

Ahmet DOĞDU

2016 yazında erkekler ne giyecek?

Ahmet DOĞDU

Levi’s Ayakabı Dünyası

Ahmet DOĞDU