20.3 C
Istanbul, TR
Salı, Haz 18, 2019
FelsefErkek

30’lu Yaşlara Yaklaşan Bir Kadın Ne İster?

Bir kadın 20’li yaşlarının ortalarına kadar sürekli yeni deneyimler, arayışlar ve hedefler peşinde koşar. Fakat 20’li yaşların sonlarına doğru geldikleri zaman tüm deneyim ihtiyaçları ve aradıkları hedefler belirlenmiş olur. Yani artık karşınızda yepyeni bir kadın vardır ve bu kadın ne istediğini bilen bir birey halini almıştır. Bu seviyeye erişmiş olan kadınlar ile paylaşımda bulunmak da belirli bir tecrübe ve olgunluk ister. İşte, sizler için araştırıp detaylandırmış olduğumuz, 30’lu yaşlarına yaklaşan kadınların istekleri:

kadinlar-ruhsal-acidan-olgun-erkeklerden-hoslanirlar.png

Ruhsal Açıdan Olgun Erkekleri Tercih Ederler

Belki bundan 20 yıl öncesi için ataerkil toplumumuzda kadınların yeni deneyimlere yönelme fırsatının pek olmadığını söylemek mümkündür. Ancak günümüzde kadınların da rahatlıkla yeni deneyimleri keşfedebildiklerini ve yeni arayışlara yönelebildiklerini görmekteyiz. Bu da 30’lu yaşlarına yaklaşan kadınların istekleri konusunda bizleri yeterince aydınlatabilmektedir. Günümüz toplumunda artık 30’lu yaşlarındaki kadınlar, tüm arayışlarını bir sonuca ulaştırdıkları için yeni arayış peşine düşmüyor ve amaçlarını daha net belirleyebiliyorlar. Bu durum da onları daha olgun erkeklere yönlendiriyor.

maddi-acidan-bagimsiz-olmak-ister-kadinlar.jpg

Maddi Açıdan Bağımsızlık İstiyorlar

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi kadınlar artık kendi finansal özgürlüklerini de ellerine almış ve kendi kendilerine yetebilecek konuma gelmişlerdir. Dolayısıyla 30’lu yaşlarına yaklaşan kadın istekleri de bu yönde değişime uğramıştır. Artık kadınlar kendi hesabını bile ödeyemeyen, tek başına yaşayamayan ve kendi kendine yetemeyen erkeklerden ziyade ekonomik özgürlüğe sahip erkekleri tercih etmektedirler.

flort-zamanini-uzatmak-istemezler.jpg

Flört Dönemini Uzatmak İstemezler

Son olarak, 20 ‘li yaşlarının sonundaki kadınlar flörtleşme dönemini kısa tutmak isterler. Çünkü artık onlar için hayatları rayına oturmuş ve tek eksik olarak evlilik gözüküyordur. Bu yüzden de flörtleşme döneminde biraz aceleci davranabilirler. Tabi ki, bu noktada çevre faktörünün kadın üzerindeki etkisini de görmezden gelmemek gerekir.

Benzer Yazilar

Kadın Erkek İlişkilerinde ilgi unsuru

Ahmet DOĞDU

Erkek Burçları ve En Belirgin Özellikleri

Editor

Yapay Zeka Nedir?

Editor

Erkeklerin Gözünden Kadınlar

Editor

Arabasına Aşık Erkekler

Editor

Erkeklerde İşsizliğin Yol Açtığı Sorunlar

Editor