Image default
FelsefErkek

30’lu Yaşlardaki Bekar Erkeklerin Olmazsa Olmazı 15 Şey

1-ARABA

Genel anlamda bekar erkeklerin en değer verdiği şey arabalarıdır. Hem günlük hayatta çoğu şeyi onunla yapacaktır hem de karşı cinsin dikkatini çekmekte çok etkili olacaktır.

2-SPOR

Spor, vücut şekillendirmesine ve bakımlı görünmenize büyük oranda katkı sağlar. Ayrıca özgüven sahibi olmanızı, kendinizi maddi manevi iyi hissetmenizi ve yaşam kalitenizin yükselmesine yardımcı olur.

3-PARFÜM

Parfümler kişinin imzasıdır. Teninizle özdeşleşmiş koku kadınlar üzerinde büyük bir etkiye sebep olur ve belki de unutulmaz olabilirsiniz.

4-TAKIM ELBİSE

Şık bir takım elbise hayatınızı kurtarabilir. Özel bir davette ya da iş toplantılarında sizi bir adım öne çıkarır ve kadınların gözünde göz kamaştırıcı, bakımlı erkek imajı çizebilirsiniz.

5-AYAKKABI

30’lu yaşlarında bekar bir erkeğin şık takım elbise ile kombinleyeceği kaliteli, şık ve rahat klasik ayakkabıya her zaman ihtiyacı vardır. Ayrıca pis bir kokuya sebebiyet vermemesi çok önemlidir.

6-KİTAPLAR

Evinizin büyük bir köşesinde kütüphanenizin olması kadınları cezbeder. Bütün kitapları okuyamasanız da mutlaka yazarlarını tanıyın. Hoşunuza giden yazarlara ait birkaç kitap okuyun. Bu davranışınız meyvesini verecektir.

7-CÜZDAN

30’lu yaşlarında olan bekar erkekler şık ve kaliteli bir cüzdana sahip olmalılar. Özellikle hesap ödeme sırasında kadınların dikkatini çeker. Bekar erkeklere öneri olarak cüzdanın görünen bir gözüne yeğeninizin ya da kendinizin küçüklük resmini koymanız. Kadınları bilirsiniz tatlı ve küçük şeylere bayılırlar.

8-KOT GÖMLEK

Kot gömlek erkeklerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında olmalıdır. Dar kesim, spor bir kot gömlek sizi çekici gösterirken, kadınları da cezbeder.

9-EKONOMİK BİLGİ VE HİSSE SENEDİ

Günümüzde dış görünüşün önemli olması tek başına etkileme konusunda yetersiz olabilir. Kariyer odaklı olan kadınları etkilemek için borsa, piyasa konusunda alacağınız küçük notlar çok işinize yarayacaktır.

10-ALET ÇANTASI

Alet çantanız mutlaka olmalıdır. En azından bir ampul değiştirme, musluk tamiri, raf monte etme gibi basit işleri yapmanız hem yaşamınızı kolaylaştırır hem de karşı cins için olumlu algıya sebep olur.

11-SAAT

Kaliteli bir kol saati giyimine dikkat eden ve seçici bir erkek imajı verdiğini de hatırlatmamız lazım. Şık gözükmek için para harcayan erkek cimri değildir ve bayanlar içinde bu durum baya artı oluşturacaktır.

12-PASAPORT

Pasaportunuzun olması sizin gezgin ruhunuzu gösterir. Ayrıca farklı ülkeleri görmek sizi kültürlü, bilgili, görgülü bir birey olarak gösterir.

13-YATAK

Rahat bir yatak sizi mutlu ve başarılı yapabilir. Günlük hayatın koşturması bitince iyi bir şekilde dinlenmek, enerji toplamak, dinç, zinde olmak için huzurlu bir uyku son derece önemlidir.

14-ÇORAP VE İÇ ÇAMAŞIRI

Bakımlı erkekler Fanila, Boxer ve Çorap seçimleriyle karşı cinsi etkileyebilirler. Kendi zevkinize göre alınmış iç çamaşırları ve çoraplar kadınlar için ciddi bir ayrıntıdır. Özellikle temizliği sizin hakkınızda karar vermeleri için yeterlidir.

15-KİŞİSEL BAKIM SETİ

Konu temizlikten açılmışken her erkeğin banyosunda bulunması gereken kişisel bakım setleri size şıklık katan ayrıntıların başında gelir. Kim bakımsız bir erkeği çekici bulur ki.

Benzer Yazilar

Kadınların Hoşlanmadığı 5 Davranış

Ahmet DOĞDU

Trip Atan Erkek Nasıl Davranır?

Ahmet DOĞDU

Yataktaki Büyüyü Kaçıran 4 Hata

Erkekler kadın için neler yapar?

Ahmet DOĞDU

Evliliği Boşanma Girdabından Kurtarmanın Yolları

Editor

Kadın Erkek İlişkilerinde ilgi unsuru

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz