Image default
Erkek Moda

30’lu Yaşlardaki Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Otuzlu yaşlar erkekler için her açıdan netleşme sürecidir. Kariyeriniz bu süreçte yön ve yol alır. Beğeni, tercih ve zevkleriniz artık bu süreçte daha belirgindir. Yaşam ilkeleriniz netleşir. Vücut hatlarınız oturur. Gelecekle ilgili plan ve ön görüleriniz artık önünüzde duran bir uygulama sürecidir. Kısaca hayat artık başlamıştır.

Kalite Ve Tarz Netleşir

30-yas-erkek-giyim-modelleri.jpg

Bu yaşlarda erkek tarz giyim modelleri arasından seçimini yapmıştır. Artık eskisi gibi baskılı bir tişörtle sokağa fırlayamamaktadır. Gardırobunda birkaç tane kendisine uygun takım elbise, içinde mutlaka birkaç tane beyaz olmak üzere bir düzine kadar gömlek, rengi ve tarzı netleşmiş tişörtler, her mevsim için kaliteli ve klas birkaç ayakkabı, kravattan saate artık belli bir kaliteyi ve tarzı koruyan giysi ve aksesuarlar yerini almış durumdadır.

Gençlik Yıllarının İzi Hemen Silinmeyecektir

Otuzlu yaşlar hemen keskin bir değişimi ifade etmez. Elbette yaşamda belirleyici bek çok dönüm noktası bu yaşlara denk düşer. Genellikle bu yaşlarda evlenilir. Bu yaşlarda işinizde kariyer basamaklarını tırmanmaya başlarsınız. Bu yaşlarda çocuk sahibi olursunuz. Ancak fiziksel olarak devam eden gençlik yılları kıyafetlere de yansıyacaktır.

30 yaş giyim tarzı erkek için gençliğin zirvesini temsil eden yılları yansıtmaktadır. Tercihler geçmiş yıllarda olduğu gibi spor çizgilerde dolaşır. Belki daha sade ama daha kaliteli ve daha stil sahibi giysi ve aksesuarlar tercih edilir. Hareketli desenler yerini sınırları olan daha çok düz renklere bırakır.

30-yas-erkek-giyim-secimi.jpg

Başladıktan Sonra Seveceğiniz Yıllar

Otuzlu yaşlar başlarken tedirgin olunan ama başladıktan sonra seveceğiniz yıllardır. Siz otuzlu yaşlarında bir erkeksiniz ve artık kendinizi daha net ve güçlü ifade ediyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar artık sizi daha farklı algılıyor. Tabir yerinde ise söz, karar ve uygulama gücünüz doruğa çıkıyor.

Hal böyle olunca 30 yaşında erkekler nasıl giyinmeli sorusunun yanıtı da kendiliğinden oluşuyor. Artık bir tarz oluşmaya başlar. Elbette 40 yaşlara doğru daha da değişecektir ancak olgunluk yaşama özel izlerle girmeye başlar. Beyaz gömleğin kurtarıcılığına daha çok sığınılır. Düz renkler nispeten daha çok tercih edilir. Otuzlu yaşlar, erkeğin kendi tanımını netleştirdiği yaşlardır.

 

Benzer Yazilar

Ünlülerin En Çok Beğenilen Sonbahar Stilleri

Erkeklerde Şıklık Sağlayan En İyi Renk Kombinleri

Ahmet DOĞDU

HER ERKEĞİN DOLABINDA OLMASI GEREKEN KIYAFETLER

Editor

Her Ortama Uygun Bermuda Şort Kombinleri

Bu Yazın Modası Loafer Modeli Ayakkabılar

Ahmet DOĞDU

Kadınları En Çok Etkileyen Aksesuar Tüyoları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz