Image default
Erkek Moda

5 Adımda Skinny Pantolonları Hayatımıza Sokmanın Yolları

Skinny Jeans Jean pantolonlar içinde en dar model olarak bilinir. Erkek skinny pantolonlar son zamanlarda oldukça moda olan pantolonlardır. Ancak skinny pantolon giymek biraz cesaret ister ve zor modellerdir. Peki erkekler bu pantolonu giyerken nelere dikkat etmeli?


moda-erkek

  1. Vücudunuzun bu pantolonlara uygun olması gerekir. Eğer biraz kiloluysanız veya bacaklarınız kalınsa bu tarz pantolonlar size pek yakışmayabilir. Biraz zayıflamak ve fit kalmak gerekecektir.
  2. Seçtiğiniz skinny Jeans pantolonların kumaşları çok önemlidir. Esnek kumaşlardan üretilen modelleri seçerseniz hem rahat edersiniz hem de pantolonlar size daha fazla yakışır.
  3. Erkek skinny pantolonlar arasından seçeceğiniz modellerde renk seçenekleri de son derece önemlidir. Koyu renkli skinny pantolon modelleri sizi daha fit gösterecektir.
  4. Skinny jeans pantolonlar dar oldukları için yüksek belli olmamalıdır. Dar bel ve dar paça ile tasrlanmış bu tarz pantolonların yüksek bellileri sizi çok komik gösterecektir. Altına giyeceğiniz ayakkabılar da sizi biraz daha uzun gösterecek modeller olmalı. Özellikle pantolonunuzun modeline göre deri siyah botlar gayet şık duracaktır.
  5. Erkek skinny pantolonlar içerisinde tercihlerinizi yaparken sadece pantolon odaklı hareket etmeyin. Bu pantolonlarla giyeceğiniz kıyafetleri de düşünerek hareket edin. Yaz aylarında basic tişörtler bu pantolonlarla gayet uyumlu olacaktır. Altına deri siyah botlar veya uzun spor ayakkabılar, üzerine tişört veya slim fit gömlekler, kışın deri ceketler ile kombinleyebilirsiniz.

moda-giyim

Skinny pantolon giymek cesaret isteyebilir ancak oldukça moda ve trend olduğunu unutmamak gerekir. Evet zayıf ve fit görünümlü erkekler için ideal bir pantolon. Bu nedenle farklı modellerde olan skinny tarz pantolonların da içerisinde farklı modellere sahip olduğunu belirtelim. Bu nedenle kendinizi, boyunuza, posunuza uygun düşecek birini denemekte fayda olacaktır.

 

Benzer Yazilar

Network Outletten Brit Stili

Editor

30’lu Yaşlardaki Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Ahmet DOĞDU

Ünlü Otomobil Markalarının Saatleri

Ahmet DOĞDU

Yakın Geçmişe Yolculuk: 90’ların Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Her Zaman Kullanabileceğiniz Şık Postacı Çantası Modelleri

İlk Randevuda Nasıl Giyinilmeli?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz