Image default
Genel

6 Adımda İtalyan Erkekleri Tanıyalım

İtalyan erkekleri oldukça yakışıklı, bakımlı ve giyinmeyi bilen, modayı takip eden erkeklerdir. Yakışıklı İtalyan erkekleri buna rağmen kusurları veya eksiklikleri olan erkeklerdir. Elbette takdir edilesi ve beğenilesi İtalyanlar buna karşın bazı karakter özellikleri ile de itici gelebilmekteler.

italyan-erkekleri

  1. Yakışıklı oldukları kadar da yılışıklar. İtalyanlar çok rahatlar ve istediklerini elde edene kadar kadınların peşinden giderler.
  2. İtalyan erkekleri Kendilerini çok beğenmişlerdir. Aslında bunu sağlayan da tüm dünya halkları olsa gerek. Onları hep övmek ve el üstü tutmak onları da şımarık yapmaktadır.
  3. Çok karizmatikler. Bakımlılar. Giyimlerine önem verirler. Modayı takip eder hatta modayı yaratırlar. Ama çok konuşurlar. Susmak bilmezler.
  4. Yakışıklı İtalyan erkekleri çok güzel sözler söylerler. Yani ağızları iyi laf yapar. Ama çapkınlık damarlarında vardır. Onları elinde tutmak isteyen kadınlar bunu başarmak için hayli uğraşmalıdırlar.
  5. İtalyanlar mutfakta iyidirler. Çok güzel yemek yaparlar ve bu halleriyle de kadınları etkilemeyi başarırlar. Aslıdan kadının kalbine giden yolun midesinden geçtiğinin göstergesini yaşatırlar. Mutfakta iyidirler çünkü yatakta da iyidirler. İşi özetleyen cümle bu.
  6. Kadınlar kıyafet dolabında, banyo ve aynalı yatak odası sehpalarının hakimdir. Ama bu kural İtalyan erkekleri için geçerli değildir. bir İtalyan erkeği ile aynı evdeyseniz artık bakım ürünleri ve kıyafetler konusunda ikinci sırada olabilirsiniz.BOOMERANG aw 2011

Evet yakışıklı İtalyan erkekleri ile birlikte olan kadınlar, güzel sözler duyarlar. Mutfaktan güzle kokular alırlar ve midelerine harika yemekleri indirirler. Özgür olurlar. Romantik anlar yaşarlar. Ancak konuşma sırasını bulamazlar. Kıyafet dolaplarında ve bakım ürünlerinde fedakarlık yapmak durumunda kalırlar. Aldatılma ihtimalleri artar ve karşılarında kendilerini beğenmiş, egosu tavan yapan bir erkekle karşılaşırlar. Ne kadar olumlu ne kadar olumsuz? Varın siz karar verin.

Benzer Yazilar

Kadınlara Sorduk Hangi Kıvanç Tatlıtuğ?

Ahmet DOĞDU

Yaşayan En Seksi Erkekleri Listeledik

Ahmet DOĞDU

Dünyanın En Zengin Erkekleri

Editor

Sonbaharın Olmazsa Olmazı Fular

Erkekler Mars’tan Kadınlar Venüs’ten Gerçekten mi?

Hangi Renk Hangi Kişiye Uygun?

Editor

Yorum Yaz