Image default
FelsefErkek

6 Adımda Sevdiğiniz Erkeği Kendinize Bağlayın

Hoşlandığınız bir erkek var, ona açılamıyorsunuz ve onun kendiliğinden size gelmesini istiyorsanız bu yazımız tam size göre… Sadece 6 adımda onun için vazgeçilmez olmak istemez misiniz ? O zaman bu erkeğinizi kendinize bağlayın adımları neymiş görelim.

1. Adım : Ortak zevkleriniz olsun.

Sevdiğiniz kişiyle aynı tarz zevkleriniz olmalı ki beraber zaman geçirme imkânınız olsun bir erkek kendine tamamen zıt biriyle beraber olmak istemez o yüzden ona ayak uydurmanız lazım sizi bir ortama tereddütsüz davet edebilmeli. Bu yüzden onun zevklerini ,dinlediği müziği, gittiği mekanları ne tarz filmler izlediğini ve en sevdiği yemekleri öğrenin. İlginiz değilse bile yavaş yavaş o alanlara yönelin.

2. Adım: Onun her şeyini öğrenin yani onu tanıyın

Ailesini ,gittiği okulları , nerede doğduğunu , varsa kardeşleriyle arası nasıl ailesi ile arası nasıl yani evdeki durumunu öğrenin çünkü çoğu insan evde ve dışarıda farklıdır. Dışarıda çok eğlenceli sürekli gülen birisi evde çok sessiz içine kapanık olabilir. Bunu söylememizin nedeni ise ruhsal açıdan onu çözümlemenizi kolaylaştırmak. Bir erkek tanındığı bir ortamda daha rahat olur ve bu iletişiminizi sağlamlaştırır.

3.Adım: Eski ilişkilerinin bitme sebebini öğrenin

Bu yolla onun damarına basmamayı garantileyebilirsiniz. Geçmişteki ilişkileri sizi sinir etse de sonuçta bitmiş gitmiştir ve eğer bilmediğini size söylüyorsa o zaman işiniz zorlaşır ve daha çok zaman alır .Yani bir gün gelir o kiz için size sarılıp ağlayabilir. Bunun önüne geçmek için diğer adımları takip edin.

4. Adım: Ona sürekli destek olun.

Yapacağı bir iş var ve bunun stresindeyse ona bu isi halledebileceğini söyleyin. Zor zamanlar geçiriyorsa ona sürekli destek olun sizi kırmış olsa da zor zamanında kapınıza gelirse onu göndermeyin kırgınlıkları unutun. Erkekler zor günlerinde yanında olanları unutmazlar.

5.Adım: Anne ilgisini verin

Erkekler yapı itibariyle annesine düşkün olurlar. Bunu bir avantaja çevirmek için annesi gibi davranmalısınız. Geç kaldığında merak etmeli hastalandığında pervane olmalı mutsuz olduğunda sorununu anlamalı ona şefkat göstermelisiniz. Erkekler hep çocuk gibidir o yüzden annesi gibi olan kızlara daha çok düşkün olurlar.

6. Adım: Onu şımartın

Erkekler çocuk gibi oldukları için onları çocukları sever gibi sevmek gerekir . Sizin bu davranışınız onda masumiyeti ortaya çıkarır ve sevimli bir hal alır. Erkekler doğal oldukları zaman o kişiye karşı savunmasız olurlar ve kolayca teslim olabilirler.

Sevdiğiniz kişide bu gibi adımları uygularsanız onu kaybetme gibi bir durumunuz olmayacaktır.

Benzer Yazilar

Hayalimdeki “Sen”i Nasıl Anlarım Diyenlere…

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Hobiler

Ahmet DOĞDU

Çapkın Erkek Kendini Nasıl Ele Verir?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda İlk Neye Bakar?

Ahmet DOĞDU

Serserilik Her Erkeğin Ruhunda Var

Editor

Kadınları Erkeklerden Soğutan Davranışlar

Editor