Image default
FelsefErkek

Adam Gibi Kafa Kafaya Adam Kampı!

Ülkemizde özellikle kadın ve çocuklara özel düzenlenen kamp programlarının aksine bu kamp, adam gibi kafa kafaya adam kampı… Adı üstünde yalnızca erkekler için düzenlenen kamp programı, şehrin stresli dakikalarından sıyrılabileceğiniz, oldukça rahatlatıcı bir süreç içerir. Üç gün süren bu kamp, kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissetmenize yardımcı olacak.

Niçin Adam Gibi Kafa Kafaya Adam Kampı?

Adam gibi kafa kafaya adam kampında, iş stresinden hamlaşan bedeninizi Sat komutanlarının muhteşem koçluk ve deneyimleriyle çakı gibi bir hale dönüştürebilirsiniz. Temiz hava, deniz, gökyüzü, yemyeşil doğa içinde yalnızca siz ve sizin gibi adamlar topluluğu… Macerayı seviyor, hem eğlenmek hem de erkekliğin tadını çıkarmak istiyorsanız Kafa Kafaya Adam Kampı tam da size göre…

Kafa Kafaya Geçirilecek Zaman İçeriği

Adam gibi kafa kafaya adam kampında doğa yürüyüşleri yapabilir, çok hızlı bir bottan denize atlayabilir, Trimaran teknesiyle etrafı gezebilir ve kamp alanı çevresini gözlemleyebilir, discovery dalış deneyimlerinden faydalanabilir, senaryolu airsoft oyunu oynayabilir, ateş başında arkadaşlarınız ve koçunuzla sohbet edebilir ve elbet de boş zamanlarınızda kafanızı dinleyebilirsiniz. Birbirinden eşsiz, macera dolu bu aktiviteleri size özel bu kampta gerçekleştirebilirsiniz.

Kafa Kafaya Adam Kampı Nerede?

Ali Türkeş’in kuruculuk yaptığı, Atak Akademi’nin üstlendiği kafa kafaya adam kamp’ı, Marmaris’in Bozburun ilçesinde, Kocabahçe Koyunda gerçekleşmektedir. Doğanın içinde mükemmel bir kamp anısı geçirmeniz için düzenlenen kafa kafaya adam kampı tarihleri genellikle Eylül aylarına denk gelmektedir. Toplamda üç gün süren bu etkinlikte adam olmanın verdiği hissi yeniden tadacak ve çakı gibi evlerinize döneceksiniz.

Kafa Kafaya Adam Kampı İçin Detaylar

Özellikle SAT komutanlarının disiplini ve deneyimleriyle sıkıntılı ve stresli bir anda nasıl karar alacağınızı anlayabileceğiniz bu kamp ile ilgili geniş kapsamlı bilgi almak istiyorsanız 0542 312 34 00 nolu numarayı arayabilir ya da info@atakakademi.com adresine konuyla ilgili mail atabilirsiniz. Siz de adam gibi kafa kafaya adam kampında güzel anılar toplamak istiyor ve adam gibi dakikalar geçirmek istiyorsanız mutlaka bu kampa katılın.

 

Benzer Yazilar

Yaptığınız iş ilişkinizi Etkiliyor Mu?

Ahmet DOĞDU

Kızlara sorduk: Aldatmanın sınırı nedir?

Ahmet DOĞDU

Sıfatların Yetersiz Kaldığı Adam Leonard Cohen’in Ardından

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Ne İster Sorunsalı

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?

Ahmet DOĞDU

Kadınları Etkileyen Kokular

Ahmet DOĞDU