Image default
Kapak

Adriana Lima İle İlgili Az Bilinen 6 Şey

Eminiz ki Adriana, ülke sınırlarımızda kendisine “milli yenge” dediğimizden habersiz değildir. Peki Adriana hakkında bilmediğimiz şeyler?

Adriana Lima Victoria's Secret
Adriana Lima Victoria’s Secret

Biz Varız Adriana!

Ünlü modelin Türkiye’ye olan ziyareti yıllar öncesine dayanıyor. Podyumlarda görmeye alışık olduğumuz model, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasına konuk yarışmacı olarak katılmıştır.

Adriana Lima Gözleri ve Diyeti, Enter!

Victoria’s Secret meleği Adriana Lima gözlerimize bak ve uyguladığın diyeti kadınlara söyle. Seksi modelin gözleri dışında anne olduktan sonra uyguladığı diyet, arama motorlarında en çok aranan içerik oldu. Fiziğini korumak için pilates yaptığını biliyoruz Adriana.

İnternette en çok arananlarda "Adriana Lima gözleri"
İnternette en çok arananlarda “Adriana Lima gözleri”

Ağustos Ayında Podyumun Kapıları Kapalı

Türkiye’yi çok sevdiğini her fırsattan söyleyen model, her sene ağustos ayında tatile çıkıyor. Çeşme ve Bodrum’da tercih ettiği tatil yerleri arasında. Adriana ile ağustos ayında Alaçatı’da karşılaşmak dileğiyle…

Gerçekten Kanatlı Bir Melek

Adriana Lima Victoria Secret’in en güzel kalpli meleği olmalı. Çocukluk dönemlerinde maddi zorluklar yaşayan model, melek ünvanına yakışan hayırseverlikler yapıyor. Bir çok öğrencinin eğitim masraflarını karşılıyor ve Brezilya’da, kendi çocukluğunun geçtiği yerlerdeki çocuklara yıllardır yardım ediyor.

İsim: Adriana, Meslek: Doktor

Alışveriş yaptığı esnada keşfedilen model, çocukluk yıllarında doktor olmak istiyordu. Adriana’ya beyazın çok yakışacağına eminiz ama podyumlara taşınan kariyerini hayranları olarak tercih ederiz.

Size Yenge Diyebilir Miyim?

Dramatik bir sonla biten evliliğinin ardından aşkı Metin Hara’da buldu derken bu aşkın da bitmesiyle Adriana, son olarak Mikonos’da ünlü iş adamı Emir Uyar ile görüntülendi.  Adriana Lima erkek arkadaşı Emir Uyar ile ilişkisine devam ediyor.

Adriana Lima’da Bu Rujdan Kullanıyor

Kadınların merak ettiği erkeklerin ise hayranlıkla baktığı bakımlı ve parlak cildinin sırrı bu olmalı. Cilt bakımlarında, doğal yağlardan ve vitaminlerden yana olan Adriana, kırmızı rujdan vazgeçemiyor.

Benzer Yazilar

Likör Çeşitleri ve Ülkeleri

Ahmet DOĞDU

En İyi Yılbaşı Eğlencesi Önerileri

Ahmet DOĞDU

Viski Bardağı Evrim Geçiriyor

Ahmet DOĞDU

Siz Facebook’u Kullanın, O Sizi Değil

Ahmet DOĞDU

Yaratıcı ve Bir O Kadar Eğlenceli Kupalar

Ahmet DOĞDU

Kırmızı Et Erkekleri Sakinleştiriyor

Ahmet DOĞDU