Image default
FelsefErkek

Ağlayan kızlar güçlü kadınlar..

Neden bu konuyu irdelemeyi seçtiğimi size ifade etmek istiyorum beyler..ağlayan kızların itici olduğunu hepiniz yıllardan beri yazdınız çizdiniz.

Ağlayan kız çocuğu olur fakat kadınlar güçlüdür imajı var hep aklınızda..ağlayan kadın sevmiyorsanız bence sevilmemeyi de göze almalısınız. Hiç kimsenin timsah gözyaşını aşka karıştıracak kadar bencil olduğunu düşünmüyorum.(istisnalar hariç:)

Ağlayan kızlardan rol yapanlarda yok değil.. bu ustalıkla onlara keşke dizilerde iki rol verilse de kendilerini tatmin etseler diyorum merak etmeyin..sezarın hakkı sezara..

Nedense sessizce gözyaşı döken kadınları da ayrıca takdir edesim var :) ortalığı yakıp yıkmadan usul usul ağlarlar..hem sizinde beyninizi şişirmezler..ne güzel..bakın olaya birde bu yönden bakalım..gözyaşını içine akıtmak deyimiyle çok alakasız..:)

ağlayankızlar

Ağlayan kızları çok toy veya zırlak gibi görmeyin beyler..herkes duygularının yettiği yere kadar dayanabiliyor..sizde bilirsiniz ki bayanlar şartlara göre daha dayanıksız..içinden taşan duygular kadınları ağlak yapabiliyor..

Yok ben illa ağlamayan kadın istiyorum derseniz bu kadın sizi her yerde ezer..demedi demeyin..oldukça dik başlı ve güçlü olan bu kadının size eyvallahı yoktur..çeker gider..bu sefer siz zırlar konuma geçersiniz :)

Şaka boyutu oldukça eğlenceli olsa da kimse yanında güçsüz birini görmek istemiyor..iyide kardeşim bu insanlar demir atölyesinde dövülmediler..herkesin ruhu var doyurulmayı bekleyen..özelliklede kadınların..kadın ayrımcılığı yaptığımı düşünmeyin..sınırları zorlayan olaylarda iki damla göz yaşının süzülmesi kimseye zarar vermez.. anlayışlı olalım beyler.. si yu;)

Benzer Yazilar

30’lu Yaşlara Yaklaşan Bir Kadın Ne İster?

Erkeklerde Aldatma Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz?

Muhteşem Görünümlerinin Ardında Gizledikleri Dövüşçü Ünlü Kadınlar

Editor

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Depresyonla Başa Çıkma Rehberi

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz