Image default
Vajinalog + 18

Alçakgönüllü Bir Tecrübe: Ayakta Seks

Seks sırasında en çok tercih edilen pozisyonlardan biri de ayakta sekstir. Kadın ve erkeğin seks sırasında zevk duygusu hissiyatları farklı olsa da genellikle erkekler tarafından bu pozisyon daha fazla tercih edilmektedir. Kamasutra seks pozisyonları eğitim görsellerinden de önemli yere sahip olan ayakta sekste kendine güven ve güç göstergesi olarak gören erkekler uygulayıcı ve isteyici rolündedir. İşte bu sebeple hızlı ve haşin bir seksin işareti olduğundan en ateşli seks pozisyonları arasında da liste başında yer alır.

Kamasutra seks pozisyonları bazılarımızın bildiği, uyguladığı veya uygulamak istediği pozisyonları kapsar. Bunlar içerisinde yer alan ayakta seksin kibirli ve gururlu olmadan, işte bunu yapıyoruz, dedirten alçakgönüllü bir tecrübe olarak partnerlerin istedikleri bir pozisyondur. Zevk duygusu anlamında bakıldığında kadınların bazılarının tercih etmedikleri pozisyon olsa da genellikle farklı fantezilerin ve cesaretin de göstergesidir. Ayakta sekste kadınların kabullendiği ve en ateşli seks pozisyonları içerisindeki yüz yüze ayakta seks kısmıdır. Bu kadınların daha çok zevk aldığı ve tutkuyu hissettikleri bir andır. Erkekler ayakta seksi tercih etmelerinde kendilerini daha güçlü hissetmeleri ve kontrolü sağlayıcı halde olmalarının etkilerinin varlığını söyleyebiliriz.

ayakta-seks

Efsane Kamasutra seks pozisyonları içerisinde sürekli ayakta seksin dürtüleri ve zevk duygusu için ne kadar elegan olduğu anlatılır. Hızlı ve çabuk bir seksin göstergesi olan bu pozisyonda, cinselliği hayatlarının tam da ortasına, vazgeçilmezi olarak koyan çiftlerin ilk tercihleri arasındadır. Ancak en ateşli seks pozisyonları hangileridir diye sorduğumuzda kadınların büyük bir çoğunluğunun misyoner pozisyonunu tercih ettiklerini söyledikleri de bir gerçektir. Bunun nedeni, kadınların sevişirken partnerlerinin yüzlerine bakmak istemeleridir. Ayakta sekste, yüz yüze olmadığında kadınlar seksi refüze edecek noktaya gelebilirler. İsteksizlik ve hoşnutsuzluklarını belli edebilirler. Bu da seksten alınan zevki azaltır, çiftler arasındaki iletişimi bozar. Ayakta seksi seven ve sürekli, değişen pozisyonlarda bu pozisyonu tercih eden çiftlerin, daha hırslı ve tutkulu seksi istedikleri, buna alıştıkları belirgin bir özelliktir. Belirtmeli ki, pozisyonların çiftler arasındaki uyumla devam etmesi, aşkı, cinselliği, duyguları daha ileriki yıllara taşıma ve tatmin olmayı sonuçlandırma gibi bir başarısı vardır.

Benzer Yazilar

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.4

Ahmet DOĞDU

Dövme Sanatı Ve Kadınlar 6

Ahmet DOĞDU

Kadınlar hayal kahramanı aşıkları

Ahmet DOĞDU

Dokunmadan Tahrik Etme

Aynı Anda Orgazm Yöntemleri

Editor

İyi Bir İlişki İçin İlk Adım Nasıl Olmalıdır?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz