Image default
FelsefErkek

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Aldatılmak, bir ilişki içersinde bulunan herkesin korkulu rüyasıdır. Çünkü bir insanı aldatmak, o insanın yüzüne bakarak ona yalan söylemek, onun duygularından ya da finansal gücünden yararlanırken bir başkasını onun yerine tercih etmeye devam etmektedir. Kısacası, özelinize ve mahreminize bir üçüncü kişi sokmaktır ve bunun ne telafi edilebilir, ne de affedilebilir bir yanı yoktur. Eğer affetmeyi tercih etmekten yanaysanız, kendinizi ‘’yeri doldurulabilir’’ ya da ‘’ daha iyisi bulunabilir’’ biri konumuna sokmuş olursunuz. Bu duruma düşmemek için ise adatıldığınızı fark edebilmeniz oldukça önemlidir. İşte, sizler için araştırıp detaylandırdığımız aldatan kadın davranışları:

aldatan-kadin.jpg

Rutine Bağlamış İlişkiler

Eğer ilişkinizin rutine bindiğinin farkındaysanız ve partneriniz bir anda farklı bir dış görünüşe bürünüp, olduğundan daha neşeli bir durum sergiliyorsa biliniz ki yerinize bir başkasını tercih etmiştir bile. Monoton ilişkilerde iki taraf da ayrılmaya yeltenecek kadar cesur olmadığı zaman, bu ilişkilerin çoğunluğu aldatılmayla sonuçlanmaktadır. Bu yüzden böyle bir ilişkiye sahipseniz yukarıda sizlere anlatmış olduğumuz bir değişimle karşılaşmadan önce ilişkiyi sonlandırmanız, sizler için çok daha yararlı olacaktır.

aldatan_kadin_nasil_anlasilir.jpg

Cinsel Yaşamdaki Ani Değişim

Aldatan kadınların davranışları arasından en çok göze çarpanı ise cinsel yaşamdaki ani değişimlerdir. Eğer partneriniz sizle bilgi paylaşımında bulunmadan yeni fanteziler deniyor, daha önce hiç kullanmadığı ve tarzı olmayan iç çamaşırları giymeye başlıyorsa, bu durum partnerinizin sizi aldattığına bir işarettir. Hatta partnerinizin cinsel açıdan sizi rencide etmeye başladığını gözlemlerseniz, partnerinizin sizi aldattığı artık kesindir.

sevgilim-beni-aldatiyor-mu.jpg

Alakasız Zamanlardaki İlgi Artışı

Son olarak, kadınların aldatma belirtileri arasında yer alan bir diğer gösterge ise hiçbir nedeni olmadan ve tamamen alakasız zamanlarda yapılan aşırı ilgili davranışlardır. Bu durumda partneriniz sizi aldattığı için vicdan azabı çekiyor ve bunu bastırmak, bir nevi günah çıkarmak adına size aşırı ilgi gösteriyor olabilir. Bu tür bilinçaltı davranışlarını iyi gözlemleyip değerlendirmeli ve buna göre bir tavır takınmalısınız.

Benzer Yazilar

Rakı Masası mı, Şarap Kadehi mi?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Naz Yapan Kadınları Mı Sever ?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Neden Reddeder?

Editor

Erkekler İçin İlk Görüşte Aşk

Ahmet DOĞDU

Bir Kadına Asla Söylenmeyecek Sözler

Erkek Burcu

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz