Image default
Genel

Aldattığını İtiraf Eder Misin?

Aldatılmak hem kadın için hem de erkek için çok zor bir durumdur. Peki aldatılan değil de aldatan tarafındaysanız. Aldatmak heyecanlı ve şehvetli bir durum halini alabilir. Bu davranış sürekli veya tek seferlik de olabilir. Sonunda pişman olmak da olabilir, iyi ki yapmışım da denebilir. Karşınızdakine saygısızlık olarak da görülebilir, hak etmişti de denebilir. Bu yaşanılan ilişkinin türüne ve yaşayış biçimine göre değişir. Ancak aldattığınızda karşınızdakine bunu itiraf eder misiniz? Bu nedenle aldatmak ya ömür boyu gizli kalır ya da itiraf ile ortaya çıkar.

kadini-aldatmak

Aldatmak ile ilgili yapılan araştırmalar sonucunda birçok sonuç alınmıştır. Aldatılmak kişilerin karşılaşmak istemediği bir davranış olmasına rağmen bu oranın bir hayli fazla olduğu görülmektedir. Gerek kadınlara gerekse de erkeklere sorulan, aldattığınızı itiraf eder misiniz, sorusuna çoğunluk “evet” olarak cevap vermiştir. Yapılan araştırma da yüzde 60 aldattığını itiraf edeceğini söylerken, yüzde 40’lık dilim ise aldattığını ömür boyu saklama veya eşinin bunu anlayana kadar devam etmesi yönünde cevap vermiştir.

Kadınların bir kısmı itiraf etmek istememekte. Eşinin hayatından çıkarak sorunu çözmenin yoluna giderler. Bir kısmı aldatmayı geçici olarak yaptığından ve partnerini halen sevdiğinden, onu kaybetmemek için itiraf etmek istememektedir. Kaybetme korkusu yüzünden itiraf edemeyenler ile vicdanının sesini dinleyerek itiraf edenler, sonunda pişmanlık duygusunun korkusu ile yaşayanlardır. İtiraf eden kadınlar ise bunun sonuçlarına razı olanlardır.

aldatilmak

Erkekler ise aldatmak ile ilgili çok fazla dürüst olamıyor. İtiraf etmekten kaçınıyorlar ve eşlerinin bunu zaten anlayacağını tahmin ediyorlar. Kadınların bu konuda daha zeki ve şüpheci olduklarını biliyorlar. Aldatılmak erkekler için bazen normal karşılanabilir. Bu nedenlere eşlerine bunu, ayrılma pahasına itiraf edenler de vardır elbette. İtiraf eder misiniz¸ sorusuna bu nedenle erkeklerin geneli evet demektedir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği İç Çamaşırları

Ahmet DOĞDU

Romantik mi Maço mu?

Tarzlarıyla Fark Yaratan 5 Ceo

Ahmet DOĞDU

Bizim De Bir İsaloni Maceramız Oldu Sonunda…

Editor

Ofiste Yaratıcılığı Arttıracak Ofis Masası Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Peeling

Editor

Yorum Yaz