Image default
Garaj

Alfa Romeo Mole 001 Coupe

Alfa Romeo kullanıcılarının her zaman bildiği bir şey vardır. Rahatlık, konfor, hız, güvenlik bir araya kolay gelmez ve Alfa Romeo bu konuda seviyesinin en iyi arabalarını kullanıcılarına sunmaktadır. Onların ihtiyaçlarını dinleyip bu ihtiyaçlara göre piyasaya hükmeden araba markalarıyla yarışması ve bu yarışı de artık hiç kaybetmediği bir gerçektir. Gerek spor modelleri, gerek aile arabası modelleri ile her müşterisine uygun araçları piyasaya sürmüştür. Hele ki şimdilerde Alfa Romeo Mole 001 Coupe modeli ile şimdi spor araba sevenlerin gözünü de kalbini de doldurmuş durumdadır. İtalyan tasarım şirketi tüm kullanıcılar için öyle bir araba piyasaya sürdü ki rakiplerini piyasadan silebilecek güçte. Güç ve performansın bir arada olduğu tek bir araba şuan piyasalara girmiş durumda.

Mole 001 Couple, dikey led sis farları ile oldukça dikkat çekmekte ve şişkin ve büyük çamurlukları ile göz alıcı bir tasarıma sahiptir. C sınıfı olan arabanın 1,8 litreye sahip motoru mevcuttur. 237 beygir gücüne sahip arabanın bir başka örneği çok nadirdir. 349Nm torka sahip olan araba benzerlerinden oldukça iyidir. Ön oturma bölümü oldukça geniştir. İç bölümünde renkler, döşemeler kullanıcının istediği doğrultusunda kişiye özle olarak değiştirilebilmektedir.

Alfa Romeo Mole 001 Couple kendisine sahip olmak isteyenler için öncelikle mini bir servete sahip olmanız gerekecek gibi gözüküyor. Fakat emsali bir araç için de benzer şekilde ödenecek olan meblağlar olduğu için bu arabaları alacak kişiler için aynı düzeyde etkiyi yaratacakları söylenebilir.

Alfa Romeo Mole 001 Couple aynı zamanda sınıfının cinsiyet ayrımı yapmaksınız en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Kadın erkek ayrımı yapmaksızın birçok araba severin görüşlerine çıkıldığında müşterilerin beğenilerini kazanmasının yanı sıra bu özelliği ile de takdirini kazanmış durumda. İç tasarımının kişiye özle olarak değiştirilebilmesi ile kadın ve erkek zevklerini tek bir kalemde toplayabilmiş. Her ne kadar aile arabası gibi durmasa da güvenliği nedeni ile ailenizin tüm koşullarda güvenlikli bir seyahat sağlayabilmesini amaçlamışlar. Önemli olan hızın yanı sıra kullanıcı ve yanındakilerin güvenliğidir sloganıyla da çok kullanmaktadırlar. Bu yapısı ile de fuarlarda oldukça dikkat çekmektedir.

Benzer Yazilar

5 Altın Kural İle Yakıt Tasarrufu Sağlamanın Yolları

Editor

2020 Yılında Çıkacak SUV Araba Modelleri

Editor

BMW 1.16 & Audi A3 Karşılaştırması

Editor

Donanımlı ve İddialı, Onun Adı Talisman

Editor

Jaguar C-X75

Ahmet DOĞDU

Bugatti Gangloff

Ahmet DOĞDU