23.1 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Alternatif Arayanlar için Fred Perry Erkek Tişört Modelleri

Alternatif Arayanlar İçin Fred Perry Erkek Tişört Modelleri

Marka giymeyi seven erkeklerin belli başlı markaları vardır. Bu markaların ilk ikisi Lacoste ve Tommy’dir. Hep aynı yerden alış veriş yapıp da aynı markayı giymekten sıkılan erkeklerin ise üçüncü durağı büyük ihtimalle Fred Perry’dir. Sitemize Lacoste erkek tişört modellerini ve Tommy Hilfiger erkek kot pantolon modellerini ekledikten sonra şimdi de Fred Perry erkek tişört modellerini ekliyoruz.
Fred Perry’nin sonradan tercih edilmesinin nedeni kalite diye düşünmeyin. Fred Perry erkek tişört modelleri yukarıda saydığımız iki markanın tişörtleri ile eş değer kalitededir. Üçüncü tercih olmasının nedeni hem biraz daha pahalı olması hem de çok yaygın olmamasıdır.
Daha bir hafta önce aldığım için Fred Perry erkek tişört fiyatları çok iyi biliyorum. Fred Perry polo yaka tişörtler 175, normal yaka tişörtler ise 125 lira. İndirime rast geldiğim için ikisine toplam 210 lira verdim. Siz benim kadar şanslı olmayabilirsiniz ama hiç üzülmeyin. Morhipo, limango, trendyol ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp Fred Perry kampanyalarını inceleyebilirsiniz. %40’a varan indirimlerden yararlanarak Fred Perry tişört modellerine sahip olabilirsiniz.

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan ProblemlerUzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

Benzer Yazilar

Takım Elbise ve Gömlek Uyumunda Dikkat Edilecekler

Editor

Erkekler için 2018 Spor Ayakkabı Modelleri

Sakalları Gür Göstermenin 3 Yolu

Editor

Erkek Roberto Cavalli 2010 Sonbahar Kış

Erkek Moda

2017-2018 Sonbahar-Kış Modasında Öne Çıkan Kabanlar

Erkeklerin Giyim Konusunda İlham Alması Gereken Ünlüler